Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


A może nad morze...?

W dniach 16-17 października 2017 roku, uczniowie klas II TR i III TR, pod opieką p. Ewy Bielak, p. Haliny Grużewskiej oraz p. Andrzeja Kubraka, uczestniczyli w wycieczce do Gdańska. Oprócz zwiedzania, mieli możliwość wziąć udział w warsztatach reklamowych, zorganizowanych na Wydziale Nauk Społecznych - Reklama i Marketing Medialny - Uniwersytetu Gdańskiego.

Zajęcia prowadzone były przez pracowników naukowych, m. in. przez p. prof. Annę Ryłko-Kurpiewską. Spoty reklamowe nagrywane były w studio uniwersyteckim „MORS”. Warsztaty sponsorowane były przez Dyrektora ZSE i O nr 6 w  Łomży p. Pawła Drożynera. Serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam tego wyjazdu.

Podczas wycieczki pogoda wyjątkowo dopisywała, co dobrze wpłynęło na jej przebieg. Pierwszego dnia, uczniowie nie tylko stanęli w murach Uniwersytetu Gdańskiego, ale mieli też okazję przejść się wzdłuż sopockiego molo, zobaczyć krzywy dom, zwiedzić stare miasto, a przede wszystkim odwiedzić Galerię Plakatu.

Drugiego dnia, zaraz po śniadaniu, grupa wyruszyła do Muzeum II Wojny Światowej. Po krótkiej przerwie, uczniowie ponownie wrócili na Uniwersytet, gdzie jako nieliczni mieli możliwość zobaczyć przebieg  nagrania spotu radiowego, a do tego w mniejszych grupach nagrali własne spoty. Był to ostatni element wycieczki, po którym zaplanowany był powrót do Łomży.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi nagraniami spotów reklamowych powstałych w trakcie warsztatów.

Opr. Ewa Bielak

Magdalena Karwowska
śr, 21 lutego 2018 18:07
Data ostatniej edycji: cz, 22 lutego 2018 09:57:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę