Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Przedświąteczna pomoc

Grudzień to w naszej szkole okres zaangażowania w różnorodne akcje charytatywne. W tym roku kolejny raz współtworzyliśmy "Szlachetne Paczki" w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna". Za pośrednictwem wolontariuszy prezenty trafiły do 3 rodzin z Łomży i okolic.

 

Oprócz artykułów pierwszej potrzeby, takich jak trwała żywność, kosmetyki, czy chemia gospodarcza, obdarowaliśmy potrzebujących sprzętem AGD, meblami i odzieżą.  Wszystkie rodziny otrzymały również upominki specjalne - takie, jakie zwyczajowo znajduje się pod świąteczną choinką.

8 grudnia zakończyliśmy także zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby, które zostaną przekazane kombatantom z Ziemii Łomżyńskiej w ramach "Paczki dla Bohatera". Dzięki ofiarności naszych uczniów i pracowników szkoły udało się nam zgromadzić żywność, chemię gospodarczą, koce i kosmetyki, które z pewnością zaspokoją potrzeby kilku Bohaterów.

Wszystkim klasom, nauczycielom, osobom prywatnym i zaprzyjaźnionym firmom zaangażowanym w tegoroczną akcję serdecznie dziękujemy.

Magdalena Karwowska
cz, 14 grudnia 2017 09:59
Data ostatniej edycji: cz, 14 grudnia 2017 11:22:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę