Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kursy przygotowawcze maturalne

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza tegorocznych Maturzystów do uczestnictwa w X Edycji Kursów Maturalnych.

 

W terminie styczeń-kwiecień 2018, organizujemy kursy przygotowujące do zdania matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym z:

  • języka angielskiego,
  • matematyki,
  • chemii,
  • innych przedmiotów – przy zebraniu grupy (prosimy o niedokonywanie opłaty wpisowej!)

Zajęcia poprowadzą nauczyciele renomowanych łomżyńskich liceów oraz lektorzy PWSIiP, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu uczniów do matury. Kurs przeprowadzony będzie w formie intensywnych zajęcia w wymiarze 34 godzin z każdego przedmiotu, ukierunkowany przede wszystkim na osiągnięcie jak najlepszego wyniku maturalnego. Orientacyjnie zajęcia będą odbywać się 2-3 razy w tygodniu po 2-3 godziny lekcyjne.

 

Elżbieta Szleszyńska
śr, 20 grudnia 2017 07:54
Data ostatniej edycji: śr, 20 grudnia 2017 08:03:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę