Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Warsaw Pack 2018

1 marca 2018 r. uczestniczyliśmy w III edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018. Jest to branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Warsaw Expo znajdującym się w Nadarzynie. Uczniowie klasy I TL i II TL mieli tam możliwość zapoznania się z najnowszymi propozycjami z zakresu opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i linii pakujących, czy produktów do wyrobu opakowań.

Logistyka pakowania uzupełniona była o szereg urządzeń spotykanych w tym obszarze, takich jak urządzenia transportu bliskiego oraz systemy transportu wewnętrznego i magazynowania.

Można było także zobaczyć z bliska pracę paletyzatora, manipulatora, przenośników, robota przemysłowego, urządzeń pakujących, zgrzewarek, wiązarek, czy owijarek. Na targach prezentowali się również producenci wózków widłowych i układnic. Nie zabrakło szeregu innych urządzeń wykorzystywanych w gospodarce magazynowej. Prezentowane były przekroje systemu magazynowania i kompletacji oraz wyposażenie pomocnicze stosowane w procesie załadunku, transportu i magazynowania.

Wizyta na targach dała młodzieży możliwość zetknięcia się z aktualnie stosowanymi rozwiązaniami z zakresu logistyki opakowań, logistyki magazynowania, czy ekologistyki.

Opracowała Katarzyna Szymańska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 05 marca 2018 18:50
Data ostatniej edycji: pon, 05 marca 2018 19:10:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę