Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 sierpnia 2022 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


"Łomża w dokumencie archiwalnym"

Elżbieta Szleszyńska nie, 13 listopada 2011 19:12

Unikatowa wystawa "Łomża w dokumencie archiwalnym", którą podziwialiśmy na Starym Rynku podczas wakacji, prezentowana jest, od poniedziałku 14 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Wystawę zorganizował nauczyciel "Ekonomika", Pan Andrzej Kubrak, przy wsparciu Dyrekcji Szkoły. Obecność wystawy w szkole zawdzięczamy życzliwości Pani Danuty Bzury i Pana Michała Kaczyńskiego, pracowników Archiwum Państwowego, Oddział w Łomży i współautorów tego dzieła. Stelaży użyczył Pan Andrzej Skarżyński z Lokalnej Organizacji Turystycznej "Ziemia Łomżyńska".

Pamiętamy...

Elżbieta Szleszyńska cz, 03 listopada 2011 17:25

Pamięć o naszych przodkach to nasza historia i nasza kultura.Człowiek, który nie ceni swoich przodków, własnych korzeni, nie ma wdzięczności i szacunku, może być tylko małym ślepcem zakochanym w sobie. Kultura narodu to również sięganie pamięcią do Tych co swoim czynem, wiedzą i miłością tworzyli podstawy naszej egzystencji. To pamięć, poważanie i wdzięczność za bezcenny depozyt pozostawiony niczym najdroższy testament sercem pisanych czynów

„ W naszej szkole jest fajnie…”

Elżbieta Szleszyńska śr, 02 listopada 2011 21:11

14 października, jak co roku w naszej szkole, był dniem szczególnym. Uśmiechnięci, odświętnie ubrani uczniowie przybyli, by z okazji Święta Edukacji Narodowej podziękować swoim pedagogom za „ dar najpiękniejszy – za wiedzę”.

Łomża w olimpiadzie logistycznej

Elżbieta Szleszyńska pon, 24 października 2011 13:13

Ponad 6 tysięcy uczniów wzięło udział w I etapie IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Zawody odbyły się 21 października 2011r. w 186 szkołach ponadgimnazjalnych w całym kraju. Wśród nich byli uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak co roku Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu. Patronat Honorowy nad konkursem objęło m.in. Ministerstwo Infrastruktury.

Turniej piłki halowej SKC

Elżbieta Szleszyńska pon, 24 października 2011 12:23

Turniej Piłki Halowej w Szumowie „ Najchętniej stał na bramce” Dnia 22.10.2011r w Szumowie odbył się turniej piłki halowej . Turniej był przeznaczony dla dzieci i młodzieży SKC z całej diecezji. Poświęcony był pamięci Papieża Jana Pawła II. Było to VI tego typu spotkanie .

"HERBATKA W EKONOMIKU"

Elżbieta Szleszyńska pon, 24 października 2011 11:59

Różnorodność językowa, wielojęzyczność oraz nauka języków obcych przez całe życie to najważniejsze przesłania Europy promowane corocznie 26 września. Dzień ten został bowiem ogłoszony przez Radę Europy Europejskim Dniem Języków. W związku z tym, pierwszoklasiści z ZSEiO nr 6 w Łomży wzięli udział w imprezie pod tytułem „Czas na herbatę”.

PAMIĘĆ POZOSTAJE...

Elżbieta Szleszyńska pt, 21 października 2011 20:01

Z głębokim żalem żegnamy PANA KRZYSZTOFA CHOIŃSKIEGO, byłego Zastępcę Prezydenta Łomży. Łącząc się w bólu i smutku Żonie, Dzieciom, Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego składamy wyrazy najszczerszego współczucia. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała Społeczność szkolna ZSEiO nr 6 w Łomży.

Święto Edukacji Narodowej

Elżbieta Szleszyńska pt, 14 października 2011 14:10

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, aby każdy dzień był pełen radości i przynosił satysfakcję z wykonywanej pracy. Społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży

Szkółka kajakowa Ekonomika

Elżbieta Szleszyńska pon, 10 października 2011 13:30

Na przełomie maja i czerwca 2012 roku rozpoczyna działalność szkółka kajakowa Ekonomika. Udział w spływach będą mogli brać wszyscy uczniowie Ekonomika niezagrożeni ocenami niedostatecznymi na koniec roku szkolnego.

„Wirtualne laboratoria – sukces innowacji”,

Elżbieta Szleszyńska pon, 03 października 2011 14:02

16 września w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbyły się warsztaty w ramach projektu „Wirtualne laboratoria – sukces innowacji”, w której wzięli udział nauczyciele z techników logistycznych z całej Polski, w tym również i nauczyciele z naszej szkoły.

XX Rajd Pieszy – „Poznajemy Kurpiowszczyznę”

Elżbieta Szleszyńska pt, 23 września 2011 18:11

16 września klasa III TT wraz z opiekunami uczestniczyła w Jubileuszu XX Rajdu Pieszego na trasie Dobrylas – Jurki. Celem pieszej wycieczki było: poznanie rezerwatów Puszczy Kurpiowskiej, pięknych rekreacyjnych terenów doliny Narwi i Pisy, możliwość zdobycia punktów na Regionalną Odznakę Ziemi Łomżyńskiej, integracja braci turystyki pieszej oraz sprzątanie lasu realizowane w ramach „Grantu dla Szkół” projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji.

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Elżbieta Szleszyńska pon, 19 września 2011 13:07

16 września 2011r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności swoich rodziców, wychowawców i dyrekcji ślubowali na sztandar szkoły rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, dbać o dobry wizerunek szkoły, godnie ją reprezentować, być otwartym i życzliwym w stosunku do kolegów i koleżanek.

XI MARSZ PAMIĘCI SYBIRU

Elżbieta Szleszyńska cz, 15 września 2011 18:29

Po raz kolejny liczna delegacja SZKOŁY wzięła udział w Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Tegoroczny, XI Marsz odbył się w dniu 08 września 2011 roku pod hasłem "Cierpieli i walczyli za ojczyznę” i zgromadził kilka tysięcy uczestników. Ta patriotyczno-religijna uroczystość upamiętnia wywiezionych na Wschód, zwłaszcza tych, którzy z zesłania nie wrócili.

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2011/12

Elżbieta Szleszyńska pon, 05 września 2011 22:03

Pierwszego września 2011 roku o godzinie 10.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek Nowego Roku Szkolnego 2011/2012. Dyrektor Szkoły, Pan Paweł Drożyner powitał niezwykle ciepło całą Społeczność Szkolną Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Gronu Pedagogicznemu, Wszystkim Uczniom i Pracownikom szkoły życzył wytrwałości i wielu osiągnięć w nowym roku szkolnym.

NOWY ROK SZKOLNY 2011/2012

Elżbieta Szleszyńska wt, 30 sierpnia 2011 08:34

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2011/2012 ODBĘDZIE SIĘ 01.09.2011R. O GODZINIE 9.00 NA PLACU SZKOLNYM. PO GŁÓWNYCH UROCZYSTOŚCIACH UCZNIOWIE SPOTKAJĄ SIĘ Z WYCHOWAWCAMI WEDŁUG USTALONEGO HARMONOGRAMU.

WAKACYJNY OBÓZ NAUKOWY

Elżbieta Szleszyńska pon, 29 sierpnia 2011 21:38

Drugi rok z rzędu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w Wakacyjnym Obozie Naukowym, realizowanym w ramach Projektu „SZKOŁA KLUCZOWYCH KOMPETENCJI. Program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski Wschodniej”.

Unsere Projektarbeit

Elżbieta Szleszyńska pon, 29 sierpnia 2011 12:52

Unsere Projektarbeit in Deutsch erwies sich als eine der besten in ganz Polen Am 8. Juli 2011 wurden die Ergebnisse des Wettbewerbs ,, Projektarbeit im Deutschunterricht “, der vom Herder Zentrum an der Universität Danzig durchgeführt wurde, bekanntgegeben. Das Projekt unserer Schüler und Deutschlehrer ,,Warum ist Łomża sehenswert?“ befand sich in der Gruppe der Laureaten.

Jeden z najlepszych w Polsce

Elżbieta Szleszyńska wt, 23 sierpnia 2011 18:49

Projekt edukacyjny z języka niemieckiego opracowany i wdrożony przez nauczycieli Zespołu Szkól Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży okazał się jednym z najlepszych w całej Polsce 8 lipca 2011 roku miało miejsce rozstrzygniecie konkursu ,,Nauczanie języka niemieckiego metodą projektu” zorganizowanego przez Centrum Herdera przy Uniwersytecie Gdańskim. Opracowany przez uczniów szkoły pod opieką nauczycieli języka niemieckiego projekt ,,Dlaczego warto odwiedzić Łomżę?” znalazł się w gronie laureatów i otrzymał wyróżnienie.

Podręczniki 2011/2012

Elżbieta Szleszyńska wt, 05 lipca 2011 09:08

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2011/12 zawiera załącznik poniżej. Podręczniki z poziomu rozszerzonego do klas liceum ogólnokształcącego podadzą nauczyciele na początku roku szkolnego. Proszę wstrzymać się z zakupem podręczników do nauki języków obcych, będą podane po sprawdzianach diagnozujących. Podręczniki z przedmiotów zawodowych zostaną podane na początku roku szkolnego. Na początku roku szkolnego będzie możliwość odkupienia używanych podręczników od uczniów klas starszych.

NAJLEPSI W SZKOLE

Elżbieta Szleszyńska pon, 04 lipca 2011 15:58

W dniu 21 czerwca 2011 roku na szkolnym boisku Ekonomika odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSEiO nr 6 w Łomży. W turnieju udział wzięło 7 drużyn. Pomimo zgłoszenia udziału, do zawodów nie przystąpili obrońcy tytułu sprzed roku – klasa II C. Drużyny rozlosowano do 2 grup. W grupie A znalazły się trzy zespoły, a w grupie B cztery. Grano systemem każdy z każdym.

« · «« · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę