Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Morza szum ...

Elżbieta Szleszyńska cz, 30 czerwca 2011 09:40

„Morza szum, ptaków śpiew Złota plaża pośród drzew…” Znaną piosenką Czerwonych Gitar zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Uroczystość zakończenia roku rozpoczął Pan Dyrektor Paweł Drożyner kierując do młodzieży słowa podziękowania za całoroczną pracę. Życzył wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Wyraził nadzieję, że następny rok szkolny będzie lepszy pod każdym względem.

Wakacje, wakacje...

Elżbieta Szleszyńska wt, 21 czerwca 2011 19:12

Niech będą dla Was natchnieniem, najlepszym wspomnieniem... Dyrekcji Szkoły, zmęczonym Nauczycielom, "udręczonych" nauką Uczniom i wszystkim Internautom, szybkich jak wiatr, sypkich jak piach, gorących jak słońce, bogatych przygód tysiące - po prostu niepowtarzalnych wakacji życzy Społeczność Szkolna ZSEiO Nr 6 w Łomży. Wakacje to czas, w którym możemy odpocząć od szkolnych ławek i ciągłej nauki, ale także to wyjątkowy czas dla młodzieży i całej rodziny. Dlatego powinniśmy zadbać o szczególne bezpieczeństwo.

Czesław Miłosz w Łomży

Elżbieta Szleszyńska wt, 21 czerwca 2011 18:39

W związku z 100. rocznicą urodzin polskiego poety i eseisty, laureata literackiej Nagrody Nobla Czesława Miłosza, jak również 30. rocznica pobytu Cz. Miłosza w Łomży i nowogrodzkim skansenie Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży postanowił ogłosić konkurs plastyczny adresowany do dzieci i młodzieży z łomżyńskich placówek oświatowych i wychowawczych. Po dokładnym i wielokrotnym obejrzeniu prac komisja konkursowa w składzie: 1. Przemysław Karwowski 2. Ewa Skłodowska 3. Gabriela Horoszko 4.Anna Bureś, przyznała nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

Finał Ligi Lekkoatletycznej

Elżbieta Szleszyńska nie, 19 czerwca 2011 22:54

14 maja 2011r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się Finał Ligi Lekkoatletycznej, w której udział wzięło po 12 najlepszych zespołów w województwie w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta w tym roku uplasowały się na VI miejscu, chłopcy zaś zdobyli miejsce V. Podczas zawodów tych odbył się bieg memoriałowy na dystansie 800m., w którym Martyna Jabłońska, uczennica klasy II TT, zdobyła III miejsce.

Tytuł LAUREATA DLA PRZEMYSŁAWA GOSKA

Elżbieta Szleszyńska pon, 06 czerwca 2011 12:01

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w kolejnym Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego – SPRACHDOKTOR 2011, który odbył się 23 marca. W konkursie, zorganizowanym przez firmę edukacyjną Jersz – Łowcy Talentów, uczestniczyło 25 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich liceum i technikum. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru w czasie 45 minut. Najlepsze wyniki w szkole osiągnęli:

WETTBEWERB SPRACHDOKTOR 2011 - AUSZEICHNUNG FÜR PRZEMYSŁAW GOSK

Elżbieta Szleszyńska so, 04 czerwca 2011 11:38

Unsere SchülerInnen nahmen erfolgreich am Wettbewerb SPRACHDOKTOR 2011 teil, der am 23. März durch das Fortbildungsunternehmen Jersz – Łowcy Talentów in ganz Polen veranstaltet wurde. 25 Teilnehmer aus unserem „Ökonomik“ aller Altersstufen (Klassen 1 – 4 des Lyzeums und Technikums) versuchten innerhalb von 45 Minuten einen Multiple - Choice – Test zu lösen, um ihre Sprachkenntnisse in Deutsch zu prüfen . Die Schüler erreichten folgende Plätze:

Dzieckiem być...

Elżbieta Szleszyńska śr, 01 czerwca 2011 11:25

1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony od roku 1952. W tym dniu wszystkie „dzieciaki” oczekują zwiększonej dawki przyjemności, łakoci, prezentów, organizacji imprez i większej swobody. Dzieckiem być każdemu wypada... Przecież to wspaniały, tęczowy dzień uśmiechu i radości, jeden z najważniejszych i najobfitszych w roku… Z okazji Dnia Dziecko składamy wszystkim dzieciom i tym większym „dzieciakom”, najserdeczniejsze życzenia: słonecznych dni, zdrowia, uśmiechu na twarzy i codziennej radości. Społeczność szkolna ZSEiO nr 6 w Łomży.

Projekt edukacyjny "Kamienie pamięci"

Elżbieta Szleszyńska wt, 24 maja 2011 21:28

20.05.2011r. w Instytucie Pamięci Narodowej w Warszawie odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Kamienie pamięci”, którego celem było odnalezienie i upamiętnienie bohatera lat 1980-1981. My również braliśmy udział w projekcie. Bohater, którego my chcemy upamiętnić to - Pani Teresa Steckiewicz - od X 1980 członkini „Solidarności”.

Der Zweite Wettbewerb über deutschsprachige Länder

Elżbieta Szleszyńska pon, 09 maja 2011 11:07

Am 14. April 2011 nahmen unsere Schüler Magdalena Ładyżyńska Klasse. II TA, Sylwia Pachucka Klasse III TB und Przemysław Gosk Klasse I TL , betreut von dem Deutschlehrer Michał Polkowski, am zweiten Wettbewerb über deutschsprachige Länder teil. Der Wettbewerb wurde vom „Zespól Kolegiów Nauczycielskich“ - Fremdspachen-Lehrerkolleg in Ostrołęka veranstaltet.

II KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Elżbieta Szleszyńska pon, 09 maja 2011 10:18

14 kwietnia 2011 roku uczniowie naszej szkoły Magdalena Ładyżyńska kl. II TA, Sylwia Pachucka kl. III TB oraz Przemysław Gosk kl. I TL pod opieką nauczyciela języka niemieckiego Michała Polkowskiego wzięli udział w II konkursie wiedzy na temat krajów niemieckiego obszaru językowego. Konkurs ten zorganizowany został przez Zespól Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce.

MATURA 2011

Elżbieta Szleszyńska pon, 02 maja 2011 20:33

Drodzy Abiturienci Czas młodości, to czas nieustannego zmagania się ze swoimi słabościami, to czas nauki i podejmowania ważnych decyzji, mających wpływ na całe Wasze życie.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO MATURZYSTÓW

Elżbieta Szleszyńska nie, 01 maja 2011 19:19

30 kwietnia 2011r 188 maturzystów "EKONOMIKA" zakończyła przygodę ze szkołą średnią. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i młodsze koleżanki i koledzy. uroczyście pożegnali swoich absolwentów. Podczas oficjalnej części wręczono nagrody m.in. za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. Była to także ostatnia okazja do podsumowania pracy absolwentów z trzech lub czterech lat nauki, do refleksji i zadumy. Opuszczenie murów szkoły wszak nie oznacza rozłąki, ani zapomnienia o tych, którzy tu zostają: troskliwych nauczycielach i wychowawcach, młodszych kolegach i koleżankach

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Elżbieta Szleszyńska cz, 21 kwietnia 2011 21:36

Grupa uczniów pod kierunkiem Pani Ewy Przystępskiej przedstawiła fascynujące widowisko z fragmentami Ewangelii opowiadające o męce Pańskiej - ostatnich 12 godzinach życia Jezusa Chrystusa. Niezwykle poruszająca muzyka i wymowna gra młodych aktorów przybliżyły nam sens cierpienia i śmierci.

Wielkanoc 2011

Elżbieta Szleszyńska wt, 19 kwietnia 2011 23:02

Z okazji świąt Wielkanocnych. Najserdeczniejsze życzenia Zdrowia Szczęścia oraz Wszelkiej pomyślności składa Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna Zespołu Szkól Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów zrozumcie sens życia i potęgę rodziny otwórzcie serca i wpuście ptaki nadziei.

KONKURS PLASTYCZNY "TĘCZA:

Elżbieta Szleszyńska wt, 19 kwietnia 2011 21:53

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie prze Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Hasłem tegorocznej, już VIII Edycji Konkursu jest "Fascynujący świat natury".

Z wizytą w Wiżnie

Elżbieta Szleszyńska wt, 19 kwietnia 2011 21:51

15 kwietnia nasza szkoła gościła w Publicznym Gimnazjum w Wiźnie, Delegacja młodzieży pod opieka Pana Michała Bakowskiego prezentowała program pracy szkoły, kierunki kształcenia. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie szkoły średnie z Łomży i LO z Jedwabnego. Atmosfera była przyjemna. Nasza prezentacja cieszyła się zainteresowaniem. Wszak mieliśmy się czym "chwalić"

Kamil Kozłowski FINALISTĄ

Elżbieta Szleszyńska wt, 19 kwietnia 2011 10:11

W roku szkolnym 2010/2011 odbył się już po raz szesnasty Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W tym roku organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych w porozumieniu z Fundacją Liceów Handlowo-Kupieckich oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie. Patronat naukowy sprawował Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie. Tegoroczny finał odbył się w finał odbył się w Zespole Szkół Nr 2 im.Księcia Warcisława IV w Szczecinku. Głównym tematem XVI TWiUH-M było "Finanse publiczne a funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa"

Rekrutacja trwa ...

Elżbieta Szleszyńska pon, 18 kwietnia 2011 13:24

16 kwietnia odbył się w szkole "Dzień Otwartych Drzwi". Społeczność szkolna "Ekonomika" gościła gimnazjalistów, zainteresowanych nauką w Zespole Szkól Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

75 lat ZBRODNI KATYŃSKIEJ

Elżbieta Szleszyńska nie, 17 kwietnia 2011 21:52

Dzisiejszy apel i wystawa na holu szkolnym są poświęcone pamięci zamordowanych przez sowietów oficerów Wojska Polskiego, jeńców z kampanii wrześniowej 1939 roku. Po zakończeniu kampanii wrześniowej, ziemie polskie zostały podzielone między Niemcy a Związek Radziecki. Polscy żołnierze wzięci do niewoli mieli przebywać w obozach jenieckich aż do końca wojny. Niestety sowieci nie przestrzegali żadnych międzynarodowych praw i konwencji.

Uwaga kandydaci!!!

Elżbieta Szleszyńska so, 09 kwietnia 2011 19:52

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 w Łomży na rok szkolny 2011/2012 prowadzi nabór do następujących szkół:

« · «« · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę