Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Wirtualne laboratoria – sukces innowacji”,

16 września w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbyły się warsztaty w ramach projektu „Wirtualne laboratoria – sukces innowacji”, w której wzięli udział nauczyciele z techników logistycznych z całej Polski, w tym również i nauczyciele z naszej szkoły.

Wirtualne Laboratoria Logistyczno-Spedycyjne i Magazynowe (WLLSiM), opracowane przez Wyższą Szkołę Logistyki we współpracy z firmą L-Systems pozwolą uczniom na przyswojenie praktycznej wiedzy i zdobycie umiejętności z zakresu obsługi systemów klasy ERP niezbędnych w późniejszej pracy zawodowej. Dzięki temu uczniowie techników będą lepiej wyedukowani i łatwiej znajdą pracę. Efekty tego widać już dziś – jak wynika z wypowiedzi nauczycieli, uczniowie na obowiązkowych praktykach w większym niż dotychczas zakresie wykonują zadania związane z pracą etatowych pracowników.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 03 października 2011 14:02
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:00:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę