Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Szkółka kajakowa Ekonomika

Na przełomie maja i czerwca 2012 roku rozpoczyna działalność szkółka kajakowa Ekonomika. Udział w spływach będą mogli brać wszyscy uczniowie Ekonomika niezagrożeni ocenami niedostatecznymi na koniec roku szkolnego.

 

Spływ będzie trwał 5 dni. Do wyboru przewidziane są 2 rzeki: Czarna Hańcza lub Rospuda. Noclegi w namiotach. W cenę wliczone są: kajak, przewóz sprzętu i bagażu, opłaty pól biwakowych, obiadokolacja (4X), opieka ratownika WOPR i instruktora, ubezpieczenie, transport z i do Łomży.

Spływy organizowane będą we współpracy z firmą „Campa” z Augustowa.

Zapewniona będzie również opieka nauczycieli z naszej szkoły.

Cena takiego spływu jest bardzo atrakcyjna i wynosi tylko: 385 zł. (wersja bez wyżywienia 285 zł.).

Wszystkich chętnych, którzy lubią aktywny wypoczynek, fajną zabawę i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę zapraszam do wzięcia udziału w spływie.

 

Informacje: Piotr Rogalski – pokój nauczycieli w-f.

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 10 października 2011 13:30
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:00:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę