Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


WAKACYJNY OBÓZ NAUKOWY

Drugi rok z rzędu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w Wakacyjnym Obozie Naukowym, realizowanym w ramach Projektu „SZKOŁA KLUCZOWYCH KOMPETENCJI. Program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski Wschodniej”.

 

Na obozie w Lidzbarku Welskim  w terminie od 14 do 20 sierpnia 2011 przebywało 11 uczniów  z klasy II TC wraz z opiekunem p. Michałem Polkowskim i p. dyrektorem Krzysztofem Domalewskim. Reprezentowaliśmy jedną z 8 szkół średnich  z województw podlaskiego i mazowieckiego.

Uczestnicy WON zakwaterowani byli w malowniczo położonym ośrodku wypoczynkowym Pod Lipami, w ramach  codziennych zajęć zdobywali nową wiedzę w zakresie kompetencji matematyka a w czasie wolnym uczestniczyli w wielu wycieczkach m. in. do  Malborka, brali udział w zajęciach rekreacyjno – sportowych  lub wypoczywali na plaży pobliskiego Jeziora Lidzbarskiego.

Opracowanie Michał Polkowski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 29 sierpnia 2011 21:38
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:02:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę