Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


"HERBATKA W EKONOMIKU"

Różnorodność językowa, wielojęzyczność oraz nauka języków obcych przez całe życie to najważniejsze przesłania Europy promowane corocznie 26 września. Dzień ten został bowiem ogłoszony przez Radę Europy Europejskim Dniem Języków. W związku z tym, pierwszoklasiści z ZSEiO nr 6 w Łomży wzięli udział w imprezie pod tytułem „Czas na herbatę”.

Impreza została przygotowana przez klasę IIA pod kierunkiem p. Magdaleny Karwowskiej i p. Katarzyny Zając-Malinowskiej. Uczestnicy mieli okazję nie tylko nauczyć się parzyć różne rodzaje herbaty, poznać tradycję picia tego napoju w Wielkiej Brytanii, ale również posmakować herbaty podanej w stylu angielskim. Spotkanie uatrakcyjniły pokazy filmów, prezentacje multimedialne, wspólnie śpiewana piosenka oraz drobne upominki dla wszystkich zgromadzonych.

 

Więcej informacji na stronie www.englishme.pl/forum/portal.php

 

Magdalena Karwowska

Katarzyna Zając-Malinowska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 24 października 2011 11:59
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:58:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę