Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Takie będą Rzeczypospolite, jakie jej młodzieży chowanie.” /Jan Zamoyski/

Święto Edukacji Narodowej

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, aby każdy dzień był pełen radości i przynosił satysfakcję z wykonywanej pracy. Społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży

Dzień Edukacji Narodowej jest polskim świętem państwowym, świętem oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN), utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773. Warto dodać, że Komisja Edukacji Narodowej była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce i pierwszą tego typu instytucją w Europie.

Dzień ten jest okazją, aby wyrazić Nauczycielom i Pracownikom Oświaty wdzięczność za trud, jakiego się podejmują, wykonując wyjątkowy zawód. To oni mają ogromny wpływ na kształtowanie młodego człowieka oraz na to, jaką drogą w przyszłości podążą Wychowankowie, jakimi ludźmi się staną, jak odnajdą się w społeczeństwie.

 

Elżbieta Szleszyńska
pt, 14 października 2011 14:10
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:59:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę