środka, 22 listopada 2017 napisz DONOS@

Podziękowania

Dyrekcja, kadra oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Łomży składają serdeczne podziękowania za okazany tak cenny dar serca. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży.


Dzięki uprzejmości Państwa Mazurczyk z Białegostoku możliwy jest rozwój rekreacji w naszej Placówce, a otrzymany sprzęt sportowy- rowery będą bez wątpienia właściwie wykorzystane. Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi  jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. Pomoc jaką Państwo nam oferują jest bezcenna.

 


Składamy serdeczne podziękowania dla firmy FARGOTEX Sp. z o.o. w Łomży za uszycie firanki do naszej świetlicy. Cenimy sobie bardzo wysoko Wasz szlachetny gest i umiejętność czynienia dobra wobec innych ludzi. Życzymy aby dobro okazane wróciło do Was ze zdwojoną siłą i było źródłem samych sukcesów.

 

 

18 grudnia do Placówki dotarły prezenty od Stowarzyszenia Pod Skrzydłami z Belgii. Serdecznie dziękujemy.

 


Otrzymaliśmy również wspaniałe niespodzianki od:
- SPORT ZONE Pana Łukasza Jackowskiego - buty dla dzieci
- Pani Sandry i Huberta - słodycze
- Szkoły w Puchałach i Pniewie - słodycze
- Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży - słodycze
- Państwa Zofii i Jana Bagińskich ze Stawisk
- Bursy Szkolnej Nr 3 w Łomży - pierniki
Za co serdecznie dziękujemy.

 

 

22 grudnia do Placówki dotarły także wspaniałe prezenty z USA od POLISH&SLAVIC FEDERAL CREDIT UNION. Serdecznie dziękujemy.

 


W dniu 16 XII 2015 placówkę odwiedziły Panie: Zyta Konert Dyrektor Szkoły i Marta Kuliś Sekretarz Szkoły z Prywatnej Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła", które przekazały naszym wychowankom zabawki oraz słodycze. Bardzo dziękujemy za przekazane prezenty.

 

 

Miłą niespodziankę naszym wychowankom sprawili uczniowie z Gimnazjum w Stawiskach, którzy przekazali słodycze oraz prezenty dla naszej najmniejszej wychowanki. Dziękujemy bardzo serdecznie.

 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Rzemieślników zrzeszonych w "Cechu Rzemieślników i innych Przedsiębiorców w Łomży", w imieniu których Pani Elżbieta Markowska przekazała słodycze dla wychowanków placówki.

 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy i wszystkim życzymy...

Spokojnych i rodzinnych  
Świąt Bożego Narodzenia  
oraz Szczęśliwego Nowego Roku.  
Niech przyjście na świat Chrystusa  
napełni Was wiarą, radością  
i miłością.

Dyrektor
Krzysztof Jankowski

 

 

 

Marek Osowiecki
wt, 15 grudnia 2015 12:15
Data ostatniej edycji: cz, 24 grudnia 2015 10:30:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0