Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koncert Charytatywny muzyki hip-hopowej dla wychowanków placówki opiekuńczo-wychowawczej

W sobotę 3 października 2015r. do Łomży przyjechało wielu wykonawców muzyki hip-hopowej. Stało się tak za sprawą Sandry Andryszczyk i Huberta Wołowicza, którzy zorganizowali koncert charytatywny na rzecz wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży. Dla dzieci z naszej placówki zagrali: Miejski Sort, P.56, TPS/ZDR, BoKOTY, Kryptonim, Słów Sekfencje, WHSP, PSG Klika wraz z 5tką, Ludzie Cienia, MDW, Gajowy - Koalicja, ZPS, Kaczor BRS - TMK Solo oraz wielu innych.

Artyści odwiedzili nas na kilka godzin przed koncertem. W ramach wizyty zobaczyli jak mieszkają wychowankowie naszej placówki i zagrali z nimi w piłkę nożną. Następnie zaproszeni wykonawcy wraz z młodzieżą udali się na wspólny obiad do restauracji „Yam Caffe”, w której przeprowadzono próbę przed koncertem. Wychowankowie byli bardzo zadowoleni z możliwości poznania tak znakomitych artystów i z tego, że mogli posłuchać ich na żywo. 
W trakcie koncertu zlicytowano materiały przekazane przez artystów i sportowców, którzy nie mogli uczestniczyć w imprezie, ale chcieli wziąć czynny udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel.  Już dziś wiadomo, że impreza zakończyła się dużym sukcesem. 
Zebrano 7500 zł na rzecz naszych wychowanków.
W imieniu wychowanków  Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży wychowawców pragnę  podziękować wszystkim zaangażowanym
w przedsięwzięcie: artystom, organizatorom za poświęcony czas i włożone serce w przeprowadzenie całego przedsięwzięcia. Z całego serca dziękujemy !!!

Opr. Krzysztof Jankowski 
Dyrektor  POW

Inga Kolaska
cz, 08 października 2015 08:29
Data ostatniej edycji: cz, 08 października 2015 09:16:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę