Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Warszawy

Dnia 19 czerwca 2015r. nasi wychowankowie wzięli udział we wspaniałej imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji. Impreza odbyła się na terenie Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 przy ul. Namysłowskiej 10 w Warszawie. W spotkaniu zorganizowanym przez Fundacja Pożywienie Darem Serca wzięło udział 220 podopiecznych placówek wraz z wychowawcami. Mieliśmy możliwość spędzić wspólnie czas z dziećmi z Siedliszcza, Krasnego Podlaskiego, Zielonego Izdebnego – Łaskarzewa, Ostrołęki, Tomaszowa Mazowieckiego, Radoryży Smolany, Równego i z niepełnosprawnymi uczniami z Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie. W organizacji zabaw pomagało  20 wolontariuszy z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie.

Dwunastu wychowanków z naszej placówki bawiło się wspaniale. Podczas spotkania uczestniczyliśmy    w  zabawach zorganizowanych pod  kierunkiem wodzireja. Były to animacje taneczne, Zumba Kids, pokaz gigantycznych baniek mydlanych, malowanie twarzy, konkursy  z nagrodami, zabawy z klaunem.  Do dyspozycji dzieci  był również  dmuchany piracki statek, zjeżdżalnia na której  popis akrobacji zaprezentowali nasi dwaj wychowankowie Kacper i Jakub. Do grupy aktywnie uczestniczących w rozgrywkach dołączyli także  Mateusz i Damian. Chłopcy w konkursach wygrali najwięcej nagród. Podczas spotkania dzieciaki mogły skorzystać z pyszności przygotowanych przez organizatorów.
Na zakończenie wychowankowie otrzymali paczki ze słodyczami oraz  śpiwory marki Decathlon w ramach akcji   „100 śpiworów za 1000 lajków”. Wróciliśmy do placówki  późnym popołudniem. Uważamy, że wycieczka była bardzo ciekawa, tylko szkoda, że tak szybko dobiegła końca. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni sponsorom i organizatorom. Swoimi przeżyciami i wrażeniami podzieliliśmy się z innymi. Bardzo dziękujemy.


Opracowała: Izabela Zakrzewska


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę