Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego o Puchar Starosty Powiatu Zambrowskiego

W sobotę, 16 kwietnia 2016 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Halowej o Puchar Starosty Powiatu Zambrowskiego.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży, z Domu Dziecka w Białowieży, z Domu Dziecka w Supraślu oraz gospodarze turnieju – Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Zambrowie.

 

W czasie trwającej ponad trzy godziny rywalizacji zostało rozegranych sześć meczów. Po przyznaniu po 3 punkty za zwycięski mecz okazało się, że trzy pierwsze drużyny zdobyły identyczną liczbę punktów. Dopiero dokładne sprawdzenie statystyk poszczególnych meczów pozwoliło na określenie ostatecznej klasyfikacji drużyn.

 

Nasi wychowankowie dzielnie bronili się przed strzałami przeciwnych drużyn. W ogólnej klasyfikacji zajęli czwarte miejsce. Chłopcom gratulujemy ducha walki i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w przyszłym roku.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę