Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Podwodne Mikołajki

Imieniny św. Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego planu dnia. Jest to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku.

Dzięki Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Łomży oraz SCUBAMANIAK Diving Group sześciu wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży miało możliwość zanurkowania pod wodę. Zajęcia odbywały się w obecności profesjonalnych nurków. Dzieci z zaangażowaniem i radością   uczestniczyły w wodnych grach i zabawach przygotowanych przez instruktorów MOSiR Łomża.
Bardzo dziękujemy przede wszystkim  Panu Tomaszowi Janczewskiemy oraz innym ‘Mikołajom”  za przygotowanie tak wspanialej niespodzianki. 

Opracowała – Izabela Zakrzewska

Inga Kolaska
cz, 10 grudnia 2015 12:49
Data ostatniej edycji: cz, 10 grudnia 2015 12:51:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę