Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

BARDZO MIŁE NIESPODZIANKI

W miesiącu sierpniu do placówki zgłosiły się 2 pary małżeńskie, które przekazały wychowankom słodycze, maskotki i gry. Na koniec wakacji także została zorganizowana akcja „Wyprawka – podaruj uśmiech”.

Pomysłodawcom : Pani Natalii Malczyk, Panu Marcinowi Danielewskiemu i Pani Aleksandrze Górskiej bardzo dziękujemy za wspaniałe przybory szkolne.
Natomiast nowożeńcom składamy serdeczne życzenia na nowej wspólnej drodze życia, życzymy radosnych dni i przesyłamy gorące buziaki. 
Wychowankowie Placówki

Inga Kolaska
śr, 02 września 2015 11:13
Data ostatniej edycji: śr, 02 września 2015 11:15:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę