niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@

Strzeleckie emocje już za nami!

Dnia 25 czerwca 2015r w pełnym słońcu odbył się VI Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Zawody rozegrane zostały na terenie strzelnicy „Fort” w Piątnicy. Młodzież swoją obecnością wspierali: Ks. bp Tadeusz Bronakowski, który otworzył turniej, Ks. Kanonik Andrzej Godlewski oraz ratownicy z Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja".

W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Dom Dziecka z Białowieży, Dom Dziecka z Supraśla, Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z Zambrowa, Dom Dziecka „Korczakówka” z Ostrołęki oraz gospodarze - wychowankowie  Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Łomży.
Zawody rozegrano w konkurencji: strzelanie z pistoletu sportowego z podziałem na rywalizację drużynową i na rywalizację dziewcząt i chłopców. Szczególnie dużo emocji przyniosła rywalizacja chłopców, w której to nasz wychowanek Patryk zdobył pierwsze miejsce. Pięcioosobowa drużyna z Łomży „wystrzelała"  III miejsce.
Na koniec imprezy wręczono  nagrody  dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży  Krzysztof Jankowski wręczył okolicznościowe puchary, statuetki i dyplomy. Było ciekawie, sportowo i smacznie! Turniej został zorganizowany pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża.


Opracowała: Izabela Zakrzewska – pedagog

Marek Osowiecki
cz, 02 lipca 2015 13:13
Data ostatniej edycji: cz, 02 lipca 2015 13:16:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0