Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z artystami

Dnia 20 lutego 2016r. do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży przybyli specjalni goście. Byli to wykonawcy muzyki hip – hopowej. Bonus RPK i PsG Klika przywieźli ze sobą dużo uśmiechów, pozytywnej energii i upominków.

Po udanym koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz wychowanków, który odbył się 3 października 2015r. w klubie Yam Cafe,  muzycy udowodnili, że nadal są zainteresowani sprawami, problemami naszych wychowanków i przejawiają chęć  niesienia pomocy.

Podczas spotkania młodzież miała możliwość porozmawiania z artystami na temat ich muzycznej kariery i planów na przyszłość. Miłej i sympatycznej atmosferze sprzyjał także słodki poczęstunek przygotowany przez naszych podopiecznych. Najwięcej radości sprawił wszystkim koncert na żywo zagrany tylko dla wychowanków, który odbył się na terenie placówki.

Serdecznie dziękujemy wykonawcom i wszystkim osobom, które były zaangażowane w to spotkanie za miły gest i super prezenty w postaci płyt i autografów.


Opracowała: Izabela Zakrzewska

 

 

 

Inga Kolaska
pon, 29 lutego 2016 14:56
Data ostatniej edycji: pon, 29 lutego 2016 14:58:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę