Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Gimnazjalny dar serca

Główne zdjęcie
kwestujący pod Łomżyńską Katedrą

Ponad 40 tys zł uzbierali w niedzielę gimnazjaliści uczestnicy kwesty „Noworoczny Dar Serca – Nie przechodź obojętnie”. W ósmej edycji akcji brali udział uczniowie z 20 miejscowości byłego województwa łomżyńskiego. Gimnazjaliści z puszkami stanęli przed kościołami m.in. w Czyżewie, Piątnicy, Miastkowie, Ciechanowcu, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem. Akcją tradycyjnie koordynowało gimnazjum nr 8 z Łomży.

kwestujący pod Łomżyńską Katedrą
kwestujący pod Łomżyńską Katedrą

Podliczone wczoraj wieczorem pieniądze to 40 tys 60 zł i 27 groszy. Kwota ta nie obejmuje pieniędzy zebranych w Zambrowie.

W siedmiu wcześniejszych edycjach akcji „Noworoczny dar serca” zebrano ponad 190 tysięcy złotych, które w całości zostały przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych i niepełnosprawnych. Pomoc trafiła do ponad 200 osób i kilku instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.
Honorowy patronat nad Kwestą Noworoczny Dar Serca Nie przechodź obojętnie pełni Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Stanisław Stefanek 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę