Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżyńska noclegownia już otwarta.

Od kilku dni placówka przy ulicy Dwornej prowadzona przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej przyjmuje bezdomnych. W łomżyńskiej noclegowni nocuje już kilku mężczyzn. Tadeusz Tykocki- kierownik placówki zapewnia, że mają tu dobre warunki. Dodaje, że w związku z pogorszeniem pogody z każdym dniem chętnych do przenocowania w cieple będzie przybywać.

W Łomżyńskiej noclegowni schronienie może znaleźć około 15 mężczyzn. Warunkiem jest, aby byli tzreźwi- dodaje Tadeusz Tykocki:

Obecnie łomżyńska noclegownia przyjmuje bezdomnych mężczyzn codziennie od 20 do 8 rano. Wraz z nadejściem ostrej zimy bezdomni będą mogli sie w niej schronić już od godziny 15-stej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę