Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pracownicy szpitala zarabiają więcej

Zgodnie z obietnicą ministerstwa zdrowia pensje lekarzy, pielęgniarek i pracowników administracyjnych szpitali od października czyli od niedzieli, miały wzrosnąć o 30%. Jak podkreśla Jan Bajno zastępca dyrektora szpitala wojewódzkiego w Łomży pieniądze na podwyżki są zapewnione. Szpital podpisał już stosowna umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Łomżyński szpital na podwyżki wynagrodzeń ma otrzymać ponad 2 mln złotych. Pierwsza transz tej kwoty ma dotrzeć do szpitalnej kasy na początku listopada, gdy placówka będzie wypłacała pensje pracownikom za październik.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę