Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

ARMiR szuka wicedyrektora

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży poszukuje wicedyrektora. Na stronach internetowych Agencji zostało opublikowane ogłoszenie o konkursie na stanowisko zastępcy dyrektora tutejszego Oddziału Regionalnego ARiMR. Osoba, która wygra konkurs ma szansę zając fotel po zwolnionym przed kilkoma tygodniami Tadeuszu Tomaszewskim (SLD).

 Kandydat na nowego zastępce dyrektora łomżyńskiego ARiMRu powinien mieć wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, rolnicze, prawnicze, administracja i zarządzanie. Poza tym powinien także udokumentować minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w tym co najmniej 1 rok na stanowisku kierowniczym, a także posiadać znajomość zagadnień związanych z sektorem rolnym i programami Unii Europejskiej w sektorze rolnym.
Osoby chętne do objęcia tego stanowiska na zgłoszenie mają czas do poniedziałku. Dokumenty należy składać w siedzibie centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę