Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomża w "pierwszej trójce"!

Sukces Starostwa Powiatowego w Łomży. Powiat łomżyński jako jeden z 3-ech powiatów w kraju, zakwalifikował się do Finału Konkursu Lider Zarządzania w Samorządzie w ramach Programu Rozwoju Instytucjonalnego. Informację podała Polska Agencja Prasowa. Łomżyńskie starostwo w ramach Programu, w kategorii "Prorozwojowy samorząd" realizuje projekt pod hasłem "Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Łomżyńskiego do 2015 roku". Do finału Konkursu przeszły łącznie 24 projekty wytypowane przez jury konkursu. Natomiast w samym finale, Lidera Zarządzania w Samorządzie wyłoni plebiscyt czytelników Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej.

Celem konkursu jest przyczynienie się do poprawy jakości usług świadczonych obywatelom i podmiotom gospodarczym przez administrację samorządową. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich urzędów samorządowych niezależnie od ich wielkości i położenia geograficznego. Organizowany jest w dwóch kategoriach tematycznych: "Przyjazny urząd" i "Prorozwojowy samorząd". Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Unia Miasteczek Polskich, Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP oraz Polska Agencja Prasowa.
Szczegółowe informacje na temat na temat realizowanego przez Starostwo Łomżyńskiego projektu w ramach Konkursu przedstawione są na stronie www.samorzad.pap.com.pl.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę