Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Inwazja supermarketów

W Perspektywie będą trzy. Mowa o supermarketach, a perspektywa to spółdzielnia mieszkaniowa w Łomży. Właśnie rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy kolejnych supermarketów na osiedlu południe w Łomży. W odległości zaledwie kilkunastu, czy kilkudziesięciu metrów od siebie mają tu funkcjonować a trzy duże sklepy. Prace przy budowie pierwszego z nich rozpoczęto jesienią ubiegłego roku, ale zima ostudziła zapędy inwestorów tak bardzo, że do tej pory jeszcze robotnicy na budowę nie powrócili. Przyczyną tego nie są złe warunki klimatyczne, a chęć zmiany planów inwestycji na które nie chcą się zgodzić władze miasta.

Tymczasem wczoraj po południu na plac obok przywieziono pierwsze elementy ogrodzenia budowy kolejnych wielkich sklepów. Dziś od rana ogrodzenie jest ustawiane na placu przy skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Alei Piłsudskiego (miejsce gdzie zatrzymuje/zatrzymywał się cyrk) Zgodnie z zapowiedziami mają stanąć tu dwa sklepy lubelskich przedsiębiorstw Elpro i Stokrotka. Powierzchnia sprzedaży każdego z tych sklepów ma nie przekraczać dwóch tysięcy metrów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę