Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Bronakowski: Pamiętajcie o świętowaniu niedzieli!

- Szkoła powinna być warsztatem człowieczeństwa – powiedział w łomżyńskiej katedrze bp Tadeusz Bronakowski. Bp pomocniczy diecezji łomżyńskiej przewodniczył Mszy św. kończącej rok szkolny Szkół Katolickich w Łomży.


Bp Bronakowski w homilii podkreślił, że szkoła jest żywą wspólnotą osób, opartą na miłości, pracy i głębokim zaangażowaniu wszystkich tworzących ją ludzi. Bp Bronakowski zaapelował do młodzieży, która wyjeżdża na wakacje, aby nie usuwała z wakacyjnych planów Chrystusa i kościoła. Nawoływał, aby młodzi pamiętali o świętowaniu niedzieli. - Boże przykazania, codzienna modlitwa, cotygodniowa Msza św. – to solidny fundament, na którym powinniście budować zawsze wasze młode życie. Nie zapominajcie o tym podczas wakacji – mówił do uczniów Szkół Katolickich bp Tadeusz Bronakowski.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę