Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Z PSL-em do Brukseli

Wojciech Dzierzgowski z Łomży jest kandydatem nr 2 do parlamentu Europejskiego z Listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Liderem ludowców w północno-wschodniej Polsce jest Stanisław Żelichowski były psl-owski minister ochrony środowiska pochodzący z Olsztyna, a tuż za nim Wojciech Dzierzgowski – wiceprezes partii w podlaskim i były dyrektor łomżyńskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Poza Dzierzgowskim na liście PSL z terenu byłego województwa łomżyńskiego znajduje się jeszcze Krzysztof Radziszewski prezes BS w Szepietowie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę