czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@

Oficjalne wyniki wyborów do PE w okręgu nr. 3 (województwo warmińsko - mazurskie, podlaskie)

Nazwiska kandydatów na listach w kolejności alfabetycznej.

Lista nr 1
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej - 95 106
1) CIEŚLUKOWSKI Cezary 2 845
2) DIABY Bożena Halina 2 724
3) GAZIŃSKI Benon Józef 1 164
4) GRZECHNIK Maciej Paweł 965
5) HOŁOWCZYC Krzysztof Wiesław 28 807
6) KOZŁOWSKI Marcin 1 527
7) KUDRYCKA Barbara 50 129
8) PIORUNEK Jacek 2 262
9) PRZEŹDZIECKI Marek 952
10) STRZELEC Witold 3 731

Lista nr 2
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy 2 368
1) GRABOWSKI Stanisław Zbigniew 124
2) KRÓL Sławomir Bronisław 97
3) KULPA Aldona Julita 101
4) LUBOWICKI Kazimierz 422
5) MAŁYSZ Iwona Izabela 1 014
6) NIKODY Ksawery 129
7) SZYMAŃSKI Jerzy Zbigniew 297
8) WUJAKOWSKA Kornelia Edyta 85
9) ZIĘTARA Andrzej Zdzisław 99

Lista nr 3
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 45 717
1) BABIŃSKI Wojciech 3 292
2) BORYSIUK Bolesław Borys 12 031
3) GAN Tomasz Edward 6 282
4) GUTOWSKA Ewa 8 285
5) JEZNACH Jolanta 1 689
6) MAJCHRZAK Grzegorz Władysław 4 463
7) RADUSZKIEWICZ Ewa 2 440
8) SARGALSKI Dariusz Walenty 1 539
9) WIERZBIŃSKI Józef 2 895
10) ZAWADZKI Zenon 2 801

Lista nr 4
Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy 31 120
1) FLOREK Sebastian 3 136
2) GAŁĄZKA Tomasz 897
3) LORENZ Janusz Józef 16 920
4) MIKULSKA-BOJARSKA Hanna 3 048
5) TRANCYGIER-KOCZUK Zofia 5 966
6) WOJDA Bartosz 1 153

Lista nr 5
Komitet Wyborczy Unii Polityki Realnej 4 108
1) BARTOSZEWSKA-LEOSZKO Izabella 320
2) BEREŚNIEWICZ Andrzej 139
3) GROTECKI Wojciech Szczepan 403
4) JACYNO Tomasz Janusz 117
5) KOWSZUK Bogumił Cezary 1 442
6) KOZŁOWSKA Ewa Małgorzata 534
7) MARDAS Michał 281
8) MORAWSKI Dariusz 344
9) TAŁAŁAJ Jarosław 528

Lista nr 6
Narodowy Komitet Wyborczy Wyborców 6 371
1) CISZEWSKI Dariusz 604
2) LACH Jerzy Andrzej 253
3) MAGREL Lech 351
4) POGORZELSKI Paweł 1 154
5) ROKOSZ-KUCZYŃSKI Gniewomir 1 463
6) RUTKOWSKI Lech 1 015
7) SARATA-DOWNAR Magdalena 119
8) SNARSKI Sławomir Jerzy 1 412

Lista nr 7
Komitet Wyborczy Inicjatywa dla Polski 5 356
1) LELUSZ Henryk 798
2) LEWKO Janusz Leon 2 136
3) NOWAKOWSKI Janusz Franciszek 1 024
4) PACUDA Korneliusz Piotr 253
5) RUDZEWICZ Adam 237
6) RUTKOWSKA Marzena Grażyna 318
7) WAWRZYŃSKI Tomasz 590

Lista nr 8
Komitet Wyborczy Wyborców Socjaldemokracji Polskiej 13 308
1) BARTOSZEWICZ Maja Kinga 937
2) BURYŁO Anna 4 979
3) EIDER Grzegorz 91
4) PONCYLIUSZ Robert Stefan 229
5) PUCHAJDA Zbigniew Hipolit 2 062
6) SZEWKO Wojciech Bartłomiej 3 649
7) WRÓBLEWSKA Monika 696
8) ZABORSKI Andrzej 665

Lista nr 9
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 40 412
1) ARENT Iwona Ewa 2 787
2) BIŃCZAK Tomasz 632
3) KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 661
4) ŁANCZKOWSKI Romuald 1 851
5) NOWACZYK Grzegorz 2 632
6) PĘDZIŃSKI Waldemar Franciszek 2 623
7) ROMANOWSKI Kazimierz 2 076
8) SZADZIEWICZ Wojciech 1 503
9) SZCZYGŁO Aleksander Marek 22 693
10) ŻOCHOWSKI Jan 2 954

Lista nr 10
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 65 926
1) ANTYPIUK Beata 3 423
2) BOGDAN Anna 3 294
3) CZAJKOWSKI Sebastian 1 601
4) DEC Katarzyna 3 212
5) JAROTA Jan 4 112
6) ŁUKASZEWSKI Zbigniew 2 528
7) PERKOWSKI Piotr 2 925
8) ROGALSKI Bogusław 32 087
9) WASILEWSKI Marek 7 842
10) ZARĘBA Piotr 4 902

Lista nr 11
Komitet Wyborczy Wyborców - Ogólnopolski Komitet Obywatelski "OKO" 3 134
1) CHMAY Szczepan Michał 102
2) JAROSZEWSKI Jerzy Włodzimierz 229
3) ŁAZOWSKI Piotr 961
4) MILLER Tomasz Andrzej 177
5) SIEMIENIAKO Franciszek 1 245
6) SKOWROŃSKA Elżbieta Barbara 234
7) TRZECIAK Włodzimierz Andrzej 52
8) WĄSICKI Mariusz Andrzej 134

Lista nr 12
Komitet Wyborczy Unii Wolności 12 906
1) GIERULSKI Janusz Andrzej 340
2) KLINGER Michał Rafał 6 668
3) KUŹMA Andrzej 1 251
4) LIS Dariusz 953
5) MARCINKIEWICZ Stefan Michał 264
6) OŁTARZEWSKI Daniel Andrzej 346
7) ROMAŃCZUK Andrzej 474
8) SIENKIEWICZ Damian 264
9) STRĄCZEK Paweł 333
10) ZAKRZEWSKA Ewa Renata 2 013

Lista nr 13
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 18 796
1) DZIERZGOWSKI Wojciech 2 227
2) HRYNIEWICKA Alicja 1348
3) KACPRZAK Iwona 600
4) KOBIELA Renata Małgorzata 450
5) PŁOSKI Piotr Karol 296
6) RADZISZEWSKI Krzysztof 2 701
7) STRAŻEWICZ Wacław Jan 1 454
8) TRĘBICKI Marek 335
9) ŻELICHOWSKI Stanisław 9 385

Lista nr 14
Koalicyjny Komitet Wyborczy KPEiR-PLD 3 364
1) KOSZUTA Mariusz Andrzej 83
2) KUBIŃSKI Władysław 447
3) PACHO Wiesław 116
4) SAWICKI Wiesław Piotr 366
5) SEVKOVIC Klaudiusz 501
6) SKOWROŃSKI Marcin Zbigniew 194
7) SOWUL Mieczysław Kazimierz 184
8) WRÓBEL Mariusz 483
9) ŻBIKOWSKA-NAPIÓRKOWSKA Czesława 249
10) ŻEJMO Marek Sławomir 741

Lista nr 16
Komitet Wyborczy Polskiej Partii Narodowej 772
1) DAWIDOWSKI Sławomir Aleksander 111
2) ORZECHOWSKI Władysław Mieczysław 98
3) PARSZO Andrzej 67
4) PIASECKI Edward Stanisław 107
5) SURAŻYŃSKA Karolina Helena 150
6) ZIELINKO Iwona 239

Lista nr 17
Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Ruch Obrony Bezrobotnych 3 667
1) CHODOROWICZ Halina 245
2) CZARNIAWSKI Marek 527
3) GRUS Teresa 229
4) NIEWIŃSKI Krzysztof 352
5) RADOMSKA Janina 1 619
6) SUWIŃSKI Mirosław 205
7) ŻEBEREK Marian 182
8) ŻOŁYNIAK Janina 308

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0