niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@

Tak w eurowyborach głosowała Łomża

Platforma Obywatelska (PO) - 2807 Liga Polskich Rodzin (LPR) - 2088 Prawo i Sprawiedliwość (PiS) - 1708 Samoobrona RP- 858 Inicjatywa dla Polski (IdP) - 728 Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) - 687 Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) - 378 Zobacz też wyniki głosowania na wybrane Komitety z uwzględnieniem poparcia łomżyńskich kandydatów

Obwodowa komisja wyborcza nr 1. siedzibą w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży

Platforma Obywatelska – 82 głosy
* Marek Przeździecki 3
* Jacek Piorunek 24

Samoobrona RP – 24
* Wojciech Babiński 2
* Zenon Zawadzki 11

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 11
* Tomasz Gałązka 4

Inicjatywa dla Polski – 46
* Janusz Nowakowski 43

Prawo i Sprawiedliwość – 55
* Waldemar Pędziński 34

Liga Polskich Rodzin – 95
* Jan Jarota 71

Polskie Stronnictwo Ludowe – 12
* Wojciech Dzierzgowski 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 2 z siedzibą w Zespole Szkół Ekonomicznych w Łomży:

Platforma Obywatelska – 137
* Marek Przeździecki 5
* Jacek Piorunek 41

Samoobrona RP – 36
* Wojciech Babiński 5
* Zenon Zawadzki 15

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 38
* Tomasz Gałązka 10

Inicjatywa dla Polski – 43
* Janusz Nowakowski 37

Prawo i Sprawiedliwość – 107
* Waldemar Pędziński 81

Liga Polskich Rodzin – 107
* Jan Jarota 53

Polskie Stronnictwo Ludowe – 9
* Wojciech Dzierzgowski 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 3 z siedzibą w Zespole Szkół Drzewnych nr 9 w Łomży:

Platforma Obywatelska – 138
* Marek Przeździecki 17
* Jacek Piorunek 41

Samoobrona RP – 45
* Wojciech Babiński 3
* Zenon Zawadzki 22

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 28
* Tomasz Gałązka 13

Inicjatywa dla Polski – 26
* Janusz Nowakowski 23

Prawo i Sprawiedliwość – 92
* Waldemar Pędziński 76

Liga Polskich Rodzin – 129
* Jan Jarota 97

Polskie Stronnictwo Ludowe – 13

* Wojciech Dzierzgowski 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 4 z siedzibą w Przedszkolu Niepublicznym „Mały Artysta” w Łomży ul. Wojska Polskiego 29:

Platforma Obywatelska – 48
* Marek Przeździecki 1
* Jacek Piorunek 22

Samoobrona RP – 19
* Wojciech Babiński 4
* Zenon Zawadzki 7

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 27
* Tomasz Gałązka 8

Inicjatywa dla Polski – 10
* Janusz Nowakowski 10

Prawo i Sprawiedliwość – 27
* Waldemar Pędziński 17

Liga Polskich Rodzin – 25
* Jan Jarota 15

Polskie Stronnictwo Ludowe – 4
* Wojciech Dzierzgowski 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 5 z siedzibą w Zespole Szkół Ogółnokształcących w Łomży ul. Bernatowicza 4:

Platforma Obywatelska – 131
* Marek Przeździecki 3
* Jacek Piorunek 54

Samoobrona RP – 28
* Wojciech Babiński 8
* Zenon Zawadzki 6

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 37
* Tomasz Gałązka 17

Inicjatywa dla Polski – 15
* Janusz Nowakowski 15

Prawo i Sprawiedliwość – 57
* Waldemar Pędziński 45

Liga Polskich Rodzin – 66
* Jan Jarota 46

Polskie Stronnictwo Ludowe – 15
* Wojciech Dzierzgowski 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 6 z siedzibą w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, Plac Kościuszki 1:

Platforma Obywatelska – 83
* Marek Przeździecki 3
* Jacek Piorunek 31

Samoobrona RP – 35
* Wojciech Babiński 8
* Zenon Zawadzki 13

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 28
* Tomasz Gałązka 9

Inicjatywa dla Polski – 10
* Janusz Nowakowski 10

Prawo i Sprawiedliwość – 58
* Waldemar Pędziński 40

Liga Polskich Rodzin – 79
* Jan Jarota 53

Polskie Stronnictwo Ludowe – 7
* Wojciech Dzierzgowski 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 7 z siedzibą w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, ul. Senatorska 13:

Platforma Obywatelska – 77
* Marek Przeździecki 9
* Jacek Piorunek 17

Samoobrona RP – 37
* Wojciech Babiński 6
* Zenon Zawadzki 17

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 15
* Tomasz Gałązka 9

Inicjatywa dla Polski – 23
* Janusz Nowakowski 22

Prawo i Sprawiedliwość – 55
* Waldemar Pędziński 35

Liga Polskich Rodzin – 128
* Jan Jarota 83

Polskie Stronnictwo Ludowe – 5
* Wojciech Dzierzgowski 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 8 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 3 w Łomży, ul. M. Skłodowskiej-Curie 3:

Platforma Obywatelska – 36
* Marek Przeździecki 0
* Jacek Piorunek 9

Samoobrona RP – 10
* Wojciech Babiński 2
* Zenon Zawadzki 1

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 2
* Tomasz Gałązka 1

Inicjatywa dla Polski – 4
* Janusz Nowakowski 2

Prawo i Sprawiedliwość – 43
* Waldemar Pędziński 33

Liga Polskich Rodzin – 24
* Jan Jarota 13

Polskie Stronnictwo Ludowe – 12
* Wojciech Dzierzgowski 10

Obwodowa komisja wyborcza nr 9 z siedzibą w Nadleśnictwie w Łomży, ul. Nowogrodzka 60:

Platforma Obywatelska – 80
* Marek Przeździecki 3
* Jacek Piorunek 32

Samoobrona RP – 33
* Wojciech Babiński 8
* Zenon Zawadzki 8

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 24
* Tomasz Gałązka 9

Inicjatywa dla Polski – 36
* Janusz Nowakowski 32

Prawo i Sprawiedliwość – 84
* Waldemar Pędziński 59

Liga Polskich Rodzin – 81
* Jan Jarota 46

Polskie Stronnictwo Ludowe – 16
* Wojciech Dzierzgowski 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 10 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży, ul. Polna 40a:

Platforma Obywatelska – 59
* Marek Przeździecki 1
* Jacek Piorunek 12

Samoobrona RP – 22
* Wojciech Babiński 7
* Zenon Zawadzki 6

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 9
* Tomasz Gałązka 0

Inicjatywa dla Polski – 9
* Janusz Nowakowski 7

Prawo i Sprawiedliwość – 46
* Waldemar Pędziński 24

Liga Polskich Rodzin – 49
* Jan Jarota 35

Polskie Stronnictwo Ludowe – 13
* Wojciech Dzierzgowski 11

Obwodowa komisja wyborcza nr 11 z siedzibą w Zasadniczej Szkole Zawodowej ZDZ w Łomży, ul. Wojska Polskiego 161:

Platforma Obywatelska – 143
* Marek Przeździecki 4
* Jacek Piorunek 39

Samoobrona RP – 33
* Wojciech Babiński 3
* Zenon Zawadzki 7

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 36
* Tomasz Gałązka 10

Inicjatywa dla Polski – 30
* Janusz Nowakowski 27

Prawo i Sprawiedliwość – 60
* Waldemar Pędziński 41

Liga Polskich Rodzin – 83
* Jan Jarota 46

Polskie Stronnictwo Ludowe – 19
* Wojciech Dzierzgowski 14

Obwodowa komisja wyborcza nr 12 z siedzibą w MPK ZB w Łomży, ul. Spokojna9:

Platforma Obywatelska – 53
* Marek Przeździecki 2
* Jacek Piorunek 22

Samoobrona RP – 25

* Wojciech Babiński 2
* Zenon Zawadzki 5

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 10
* Tomasz Gałązka 1

Inicjatywa dla Polski – 35
* Janusz Nowakowski 34

Prawo i Sprawiedliwość – 33
* Waldemar Pędziński 21

Liga Polskich Rodzin – 83
* Jan Jarota 33

Polskie Stronnictwo Ludowe – 1
* Wojciech Dzierzgowski 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 13 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży, ul. Polna 40a:

Platforma Obywatelska – 39
* Marek Przeździecki 1
* Jacek Piorunek 11

Samoobrona RP – 21
* Wojciech Babiński 8
* Zenon Zawadzki 3

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 4
* Tomasz Gałązka 1

Inicjatywa dla Polski – 14
* Janusz Nowakowski 12

Prawo i Sprawiedliwość – 27
* Waldemar Pędziński 15

Liga Polskich Rodzin – 33
* Jan Jarota 23

Polskie Stronnictwo Ludowe – 2
* Wojciech Dzierzgowski 0

Obwodowa komisja wyborcza nr 14 z siedzibą w Przedszkolu Niepublicznym „Wesołe Słoneczko” w Łomży, ul. Spółdzielcza 74:

Platforma Obywatelska – 133
* Marek Przeździecki 11
* Jacek Piorunek 32

Samoobrona RP – 25
* Wojciech Babiński 3
* Zenon Zawadzki 8

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 43
* Tomasz Gałązka 17

Inicjatywa dla Polski – 24
* Janusz Nowakowski 21

Prawo i Sprawiedliwość – 48
* Waldemar Pędziński 35

Liga Polskich Rodzin – 82
* Jan Jarota 60

Polskie Stronnictwo Ludowe – 19
* Wojciech Dzierzgowski 11

Obwodowa komisja wyborcza nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży, ul. Mickiewicza 6:

Platforma Obywatelska – 124
* Marek Przeździecki 2
* Jacek Piorunek 32

Samoobrona RP – 42
* Wojciech Babiński 13
* Zenon Zawadzki 9

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 39
* Tomasz Gałązka 14

Inicjatywa dla Polski – 23
* Janusz Nowakowski 20

Prawo i Sprawiedliwość – 91
* Waldemar Pędziński 65

Liga Polskich Rodzin – 96
* Jan Jarota 64

Polskie Stronnictwo Ludowe – 16
* Wojciech Dzierzgowski 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 16 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Łomży, ul. Reymonta 4:

Platforma Obywatelska – 121
* Marek Przeździecki 7
* Jacek Piorunek 42

Samoobrona RP – 29
* Wojciech Babiński 24
* Zenon Zawadzki 3

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 70
* Tomasz Gałązka 19

Inicjatywa dla Polski – 17
* Janusz Nowakowski 15

Prawo i Sprawiedliwość – 45
* Waldemar Pędziński 29

Liga Polskich Rodzin – 70
* Jan Jarota 39

Polskie Stronnictwo Ludowe – 16
* Wojciech Dzierzgowski 13

Obwodowa komisja wyborcza nr 17 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży, ul. Reymonat 9:

Platforma Obywatelska – 118
* Marek Przeździecki 9
* Jacek Piorunek 24

Samoobrona RP – 36
* Wojciech Babiński 3
* Zenon Zawadzki 8

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 34
* Tomasz Gałązka 9

Inicjatywa dla Polski – 17
* Janusz Nowakowski 17

Prawo i Sprawiedliwość – 45
* Waldemar Pędziński 25

Liga Polskich Rodzin – 54
* Jan Jarota 28

Polskie Stronnictwo Ludowe – 12
* Wojciech Dzierzgowski 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 18 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym nr 9 w Łomży, ul. Prusa 11A:

Platforma Obywatelska – 106
* Marek Przeździecki 6
* Jacek Piorunek 30

Samoobrona RP – 38
* Wojciech Babiński 5
* Zenon Zawadzki 9

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 22
* Tomasz Gałązka 7

Inicjatywa dla Polski – 26
* Janusz Nowakowski 20

Prawo i Sprawiedliwość – 49
* Waldemar Pędziński 29

Liga Polskich Rodzin – 106
* Jan Jarota 64

Polskie Stronnictwo Ludowe – 18
* Wojciech Dzierzgowski 13

Obwodowa komisja wyborcza nr 19 z siedzibą w Świetlicy ŁSM w Łomży, ul. Konstytucja 3 Maja 2:

Platforma Obywatelska – 125
* Marek Przeździecki 6
* Jacek Piorunek 44

Samoobrona RP – 18
* Wojciech Babiński 3
* Zenon Zawadzki 6

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 24
* Tomasz Gałązka 9

Inicjatywa dla Polski – 31
* Janusz Nowakowski 29

Prawo i Sprawiedliwość – 47
* Waldemar Pędziński 32

Liga Polskich Rodzin – 37
* Jan Jarota 22

Polskie Stronnictwo Ludowe – 12
* Wojciech Dzierzgowski 10

Obwodowa komisja wyborcza nr 20 z siedzibą w ROK w Łomży, ul. Małachowskiego 4:

Platforma Obywatelska – 115
* Marek Przeździecki 5
* Jacek Piorunek 50

Samoobrona RP – 28
* Wojciech Babiński 7
* Zenon Zawadzki 5

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 25
* Tomasz Gałązka 8

Inicjatywa dla Polski – 29
* Janusz Nowakowski 24

Prawo i Sprawiedliwość – 64
* Waldemar Pędziński 42

Liga Polskich Rodzin – 62
* Jan Jarota 46

Polskie Stronnictwo Ludowe – 14
* Wojciech Dzierzgowski 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 21 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży, ul. Niemcewicza 17:

Platforma Obywatelska – 122
* Marek Przeździecki 11
* Jacek Piorunek 27

Samoobrona RP – 16
* Wojciech Babiński 5
* Zenon Zawadzki 3

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 24
* Tomasz Gałązka 8

Inicjatywa dla Polski – 27
* Janusz Nowakowski 24

Prawo i Sprawiedliwość – 46
* Waldemar Pędziński 32

Liga Polskich Rodzin – 40
* Jan Jarota 17

Polskie Stronnictwo Ludowe – 27
* Wojciech Dzierzgowski 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 22 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży, ul. Niemcewicza 17:

Platforma Obywatelska – 67
* Marek Przeździecki 7
* Jacek Piorunek 18

Samoobrona RP – 16
* Wojciech Babiński 1
* Zenon Zawadzki 10

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 16
* Tomasz Gałązka 12

Inicjatywa dla Polski – 15
* Janusz Nowakowski 10

Prawo i Sprawiedliwość – 37
* Waldemar Pędziński 26

Liga Polskich Rodzin – 43
* Jan Jarota 21

Polskie Stronnictwo Ludowe – 12
* Wojciech Dzierzgowski 10

Obwodowa komisja wyborcza nr 23 z siedzibą w Świetlicy SM „Perspektywa” w Łomży, ul. Kazańska 1:

Platforma Obywatelska – 99
* Marek Przeździecki 1
* Jacek Piorunek 32

Samoobrona RP – 29
* Wojciech Babiński 5
* Zenon Zawadzki 4

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 17
* Tomasz Gałązka 8

Inicjatywa dla Polski – 32
* Janusz Nowakowski 24

Prawo i Sprawiedliwość – 70
* Waldemar Pędziński 44

Liga Polskich Rodzin – 53
* Jan Jarota 28

Polskie Stronnictwo Ludowe – 18
* Wojciech Dzierzgowski 16

Obwodowa komisja wyborcza nr 24 z siedzibą w Świetlicy SM „Perspektywa” w Łomży, ul. Kazańska 1:

Platforma Obywatelska – 101
* Marek Przeździecki 0
* Jacek Piorunek 36

Samoobrona RP – 28
* Wojciech Babiński 8
* Zenon Zawadzki 6

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 14
* Tomasz Gałązka 6

Inicjatywa dla Polski – 32
* Janusz Nowakowski 27

Prawo i Sprawiedliwość – 70
* Waldemar Pędziński 54

Liga Polskich Rodzin – 62
* Jan Jarota 33

Polskie Stronnictwo Ludowe – 11
* Wojciech Dzierzgowski 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 25 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12:

Platforma Obywatelska – 86
* Marek Przeździecki 5
* Jacek Piorunek 31

Samoobrona RP – 40
* Wojciech Babiński 6
* Zenon Zawadzki 9

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 26
* Tomasz Gałązka 13

Inicjatywa dla Polski – 18
* Janusz Nowakowski 16

Prawo i Sprawiedliwość – 57
* Waldemar Pędziński 35

Liga Polskich Rodzin – 70
* Jan Jarota 39

Polskie Stronnictwo Ludowe – 12
* Wojciech Dzierzgowski 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 26 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12:

Platforma Obywatelska – 132
* Marek Przeździecki 12
* Jacek Piorunek 44

Samoobrona RP – 34
* Wojciech Babiński 2
* Zenon Zawadzki 11

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 26
* Tomasz Gałązka 10

Inicjatywa dla Polski – 46
* Janusz Nowakowski 45

Prawo i Sprawiedliwość – 63
* Waldemar Pędziński 48

Liga Polskich Rodzin – 64
* Jan Jarota 36

Polskie Stronnictwo Ludowe – 18
* Wojciech Dzierzgowski 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 27 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży, ul. Księżnej Anny 18:

Platforma Obywatelska – 95
* Marek Przeździecki 7
* Jacek Piorunek 25

Samoobrona RP – 29
* Wojciech Babiński 4
* Zenon Zawadzki 8

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 9
* Tomasz Gałązka 7

Inicjatywa dla Polski – 39
* Janusz Nowakowski 37

Prawo i Sprawiedliwość – 46
* Waldemar Pędziński 33

Liga Polskich Rodzin – 51
* Jan Jarota 35

Polskie Stronnictwo Ludowe – 11
* Wojciech Dzierzgowski 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 28 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży, ul. Księżnej Anny 18:

Platforma Obywatelska – 96
* Marek Przeździecki 4
* Jacek Piorunek 27

Samoobrona RP – 42
* Wojciech Babiński 5
* Zenon Zawadzki 11

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 9
* Tomasz Gałązka 3

Inicjatywa dla Polski – 18
* Janusz Nowakowski 18

Prawo i Sprawiedliwość – 85
* Waldemar Pędziński 40

Liga Polskich Rodzin – 84
* Jan Jarota 44

Polskie Stronnictwo Ludowe – 27
* Wojciech Dzierzgowski 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 29 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży, ul. Nowogrodzka 4:

Platforma Obywatelska – 63
* Marek Przeździecki 8
* Jacek Piorunek 20

Samoobrona RP – 20
* Wojciech Babiński 1
* Zenon Zawadzki 10

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 12
* Tomasz Gałązka 4

Inicjatywa dla Polski – 7
* Janusz Nowakowski 7

Prawo i Sprawiedliwość – 35
* Waldemar Pędziński 19

Liga Polskich Rodzin – 43
* Jan Jarota 24

Polskie Stronnictwo Ludowe – 2
* Wojciech Dzierzgowski 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 30 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży, ul. Polna 40a:

Platforma Obywatelska – 45
* Marek Przeździecki 2
* Jacek Piorunek 20

Samoobrona RP – 16
* Wojciech Babiński 3
* Zenon Zawadzki 2

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 6
* Tomasz Gałązka 2

Inicjatywa dla Polski – 13
* Janusz Nowakowski 13

Prawo i Sprawiedliwość – 61
* Waldemar Pędziński 39

Liga Polskich Rodzin – 75
* Jan Jarota 37

Polskie Stronnictwo Ludowe – 2
* Wojciech Dzierzgowski 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 31 z siedzibą w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, ul. Piłsudskiego 11:

Platforma Obywatelska – 0
* Marek Przeździecki 0
* Jacek Piorunek 0

Samoobrona RP – 2
* Wojciech Babiński 1
* Zenon Zawadzki 0

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 1
* Tomasz Gałązka 1

Inicjatywa dla Polski – 2
* Janusz Nowakowski 0

Prawo i Sprawiedliwość – 3
* Waldemar Pędziński 3

Liga Polskich Rodzin – 3
* Jan Jarota 0

Polskie Stronnictwo Ludowe – 1
* Wojciech Dzierzgowski 0

Obwodowa komisja wyborcza nr 32 z siedzibą w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, ul. M. Skłodowskiej-Curie 3:

Platforma Obywatelska – 1
* Marek Przeździecki 0
* Jacek Piorunek 0

Samoobrona RP – 2
* Wojciech Babiński 1
* Zenon Zawadzki 0

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 0
* Tomasz Gałązka 0

Inicjatywa dla Polski – 0
* Janusz Nowakowski 0

Prawo i Sprawiedliwość – 1
* Waldemar Pędziński 0

Liga Polskich Rodzin – 1
* Jan Jarota 0

Polskie Stronnictwo Ludowe – 2
* Wojciech Dzierzgowski 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 33 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Łomży, ul. Polowa 39:

Platforma Obywatelska – 4
* Marek Przeździecki 0
* Jacek Piorunek 2

Samoobrona RP – 10
* Wojciech Babiński 0
* Zenon Zawadzki 9

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy – 1
* Tomasz Gałązka 0

Inicjatywa dla Polski – 11
* Janusz Nowakowski 11

Prawo i Sprawiedliwość – 1
* Waldemar Pędziński 1

Liga Polskich Rodzin – 10
* Jan Jarota 4

Polskie Stronnictwo Ludowe – 1
* Wojciech Dzierzgowski 0

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0