Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Słaba frekwencja

14,63% - tyle wyniosła frekwencja wyborcza w Łomży i na terenie byłego woj. łomżyńskiego do godz. 18.00. To o ponad jeden proc. więcej niż w całym okręgu wyborczym nr 3. Z danych Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim – do godziny 18.00 zagłosowało tylko 13,59% uprawnionych. Mniej ludzi do urn poszło tylko w dwóch okręgach lubusko-zachodniopomorskim - 13,46% i w okręgu Warszawa II (obejmującym teren województwa mazowieckiego z wyłączeniem Warszawy) - 13,45%.

W Łomży w 33 obwodowych komisjach wyborczych głosować mogło 42 tysiące mieszkańców, a z możliwości tej skorzystało najprawdopodobniej około 7 tysięcy osób.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę