Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nieoficjalne wyniki eurowyborów

Liga Polskich Rodzin przed Samoobroną i Platformą Obywatelską – tak kształtują się wyniki wyborcze do Parlamentu Europejskiego na terenie byłego województwa łomżyńskiego. Przy bardzo niskiej frekwencji która wyniosła 18,25 procent największe poparcie zdobyła Liga Polskich Rodzin. Z nieoficjalnych, ale końcowych wyników, które napłynęły do łomżyńskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego wynika, że na Ligę głosował co trzeci mieszkaniec regionu. W sumie ten komitet wyborczy zebrał 12 305 głosów – czyli około 28%.

Na drugiej pozycji pod względem poparcia uplasowała się Samoobrona. Komitet Andrzeja Leppera zebrał ponad 8 tysięcy głosów, co dało mu poparcie rzędu 18,2%. Trzecie miejsce w regionie zajęła zwycięska w skali kraju Platforma Obywatelska z poparciem rzędu 16%. Na kolejnych miejscach jest Prawo i Sprawiedliwość i Polskie Stronnictwo Ludowe.
W mieście Łomża największe poparcie zyskała PO przed PLR PiS i Samoobrona. Podkreślmy, że nie są to wyniki oficjalne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę