Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Radny z Zambrowa dorabiał szmuglując Czeczenów

90 dni w tymczasowym areszcie spędzi Waldemar G. - radny rady miejskiej w Zambrowie. Sąd Okręgowy w Łomży przychylił się do wniosku prokuratury i zmienił ustalony przez sąd pierwszej instancji okres tymczasowego aresztowania z jednego do 3 miesięcy. Prokuratura zarzuca radnemu działu w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się nielegalnym przerzucaniem za granicę Polski uciekinierów z Czeczenii.

Z ustaleń śledztwa wynika, że przez ostatnie trzy miesiące ubiegłego roku taksówkarze wykonali po kilka kursów przewożąc nawet 60 Czeczeńców. Od każdego z nich inkasowali po 120 dolarów.
Postępowanie prowadzi łomżyńska prokuratura. Póki co nie zatrzymano innych członków grupy, ale sprawa ma charakter rozwojowy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę