Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Z PSLem do Brukseli

Do końca tygodnie Polskie Stronnictwo Ludowe ustali ostateczną listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego z regionu. Ma na niej znaleźć się 10 nazwisk. Już wiadomo, że liderem będzie Stanisław Żelichowski były psl-owski minister ochrony środowiska pochodzący z Olsztyna. Organizacje partyjne z obu województwa – warmińsko-mazurskiego i podlaskiego ustaliły także, że każda z nich wystawi po 5. kandydatów. Na razie nie wiadomo, czy na liście będzie kandydat związany z Łomżą.

Największe szanse aby tam być ma Wojciech Dzierzgowski wiceprezes partii w województwie podlaskim, były dyrektor łomżyńskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a obecny Sekretarz Powiatu w Łomży. Sam Dzierzgowski jeszcze nie zdecydował czy w wyborach do Brukseli chce wystartować.
Wiadomo już natomiast, że na liście znajdą się dwie osoby z terenu byłego województwa łomżyńskiego. Są to: Mieczysław Sudnik - były dyrektor na Europę środkowo-wschodnią firmy Tetra Pac – rekomendowany przez PSL grajewsko-szczuczyński i Sławomir Mieczysław Mioduszewski – rolnik z okolic Wysokiego Mazowieckiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę