Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Pędziński piąty, a Jarota szósty

Prawo i Sprawiedliwość oraz Liga Polskich rodzin oficjalnie zaprezentowały swoje listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym obejmujący województwa warmińskio-mazurskie i podlaskie. Na obu listach jest po jednym kandydacie z Łomży. Z PISu z piątego miejsca na liście startuje dr Waldemar Pędziński – były dyrektor szpitala w Łomży, były radny Łomży i obecny rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży. Na liście Ligi – na szóstym miejscu - znalazł się zaś lider tego ugrupowania w mieście – przewodniczący Rady Miasta Łomży Jan Jarota.

Dodajmy, że obie listy mają po 10 nazwisk i raczej nie ma szans aby którykolwiek z łomżyńskich kandydatów mógł wygrać przypadające na 13 czerwca wybory europejskie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę