Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radionadzieja.pl

Biznesmen z Echo Investment zatrzymany w związku z łomżyńskim hipermarketem

Biznesmen – pracownik kieleckiej firmy developerskiej Echo Investment jest czwartą osobą zatrzymaną przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego w związku z podejrzeniem łapówkarstwa przy lokalizacji łomżyńskiego hipermarketu. Jak podaje prokurator Janusz Kordulski wczoraj został przewieziony z Kielc do Białegostoku i przesłuchany w ABW. Tam też postawiono mu zarzuty płatnej protekcji. Miał obiecac trzem osobom zatrzymanym w tej sprawie już wcześniej 50 tys euro łapówki.

Janusz Kordulski potwierdza, że zatrzymany biznesmen jest pracownikiem kieleckiej firmy Echo Investment, ale nie chce powiedziec na jakim stanowisku był w tej firmie.
Przypomnijmy kielecka firma Echo Investment chce wybudować w Łomży pierwszy hipermarket. Ma on stanąć przy skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku rozpatruje teraz skargę kilku mieszkańców Łomży na uchwałę rady miasta zezwalających na te inwestycję. Rzekoma łapówka miała dotyczyć właśnie orzeczenia sądu w tej sprawie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę