Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kursy w łomżyńskim Starostwie

Osoby będące w okresie wypowiedzenia oraz zatrudnione u pracodawców, wobec których ogłoszono upadłość mają szansę na przekwalifikowanie. Starostwo powiatowe w Łomży wraz z Białostocką Fundacją Kształcenia Kadr organizuje bezpłatne szkolenia dla mieszkańców powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża. W każdym kursie może uczestniczyć od 12 do 20 osób. Propozycje są zróżnicowane powiedziała Edyta Lewandowska podinspektor Wydziału Promocji Rozwoju i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Łomży. Można uzyskać między innymi certyfikat pilota wycieczek, opiekuna osób starszych , masażysty lub księgowego.

W zależności od zainteresowania możemy zrezygnować z jakiegoś tematu, w zamian organizując więcej grup z bardziej obleganych zagadnień- dodaje Edyta Lewandowska. Każde szkolenie trwa od 3 do 4 miesięcy i przebiega według ustalonego planu.
Wszystkie szkolenie będą przeprowadzone w Łomży lub na terenie powiatu łomżyńskiego. Rozpoczynają się na przełomie marca i kwietnia. Do tego czasu można się na nie zgłaszać. Chęc udziału należy potwierdzić w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży przy Szosie Zambrowskiej 1/27, na II piętrze w pokoju 323 lub telefonicznie /086/ 215-69-14.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę