Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Zaczadzony (?) mężczyzna odwieziony do szpitala

- Zgłoszenie do wyjazdu na ulicę Woziwodzką przyjęliśmy o godzinie 14.12 we wtorek – opisuje wydarzenia brygadier Adam Kalinowski, komendant miejski PSP w Łomży. - Kobieta z MOPS-u poinformowała, że w jednym z mieszkań znajduje się osłabiony mężczyzna w wieku około 70 lat...

Z relacji kobiety z MOPS wynikało, że mężczyźnie kręciło się w głowie, natomiast ona zauważyła wydobywający się z pieca na węgiel lub drewno dym. Otworzyła okna i przewietrzyła mieszkanie. Kiedy pojawili się strażacy, na miejscu działał zespół ratownictwa medycznego, który zadecydował o przewiezieniu, być może, zaczadzonego mężczyzny na SOR Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Jednocześnie strażacy PSP sprawdzili pomieszczenia pod względem zawartości bezwonnego tlenku węgla. Detektor – urządzenie pomiarowe – nie wskazał występowania gazu. Sprawę zgłoszono do Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej MPGKiM Łomża, o czym powiadomiliśmy kierownika ZGM Marka Borawskiego. W mieszkaniu mężczyzny – jak twierdzą strażacy – nie było czujnika czadu... 

Mirosław R. Derewonko
tel. red.  696 145 146

 

Pożary od sadzy w kominach wybuchają w Łomży

Wybuchają pożary z powodu sadzy w kominie

Małe dzieci i rodzice wdychają dym z pieca i kuchni

Kominiarz i zdun z ZGM odwiedzili rodzinę z dziećmi

Uratowani dzięki czujnikowi

Strażacy przypominają o konieczności czyszczenia kominów.

Dwie śmiertelne ofiary tlenku węgla


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę