Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Rekolekcje ewangelizacyjne

Jutrzejsza niedziela to święto Miłosierdzia Bożego. W Łomży główne uroczystości odbędą się w parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, która już przygotowuje się do tego święta. Z soboty na niedzielę w sanktuarium trwać będzie całonocne czuwanie. Punktem kulminacyjnym będzie zaś niedzielna Msza Święta o godzinie 15-nastej. W niedzielę wieczorem zaś Eucharystią i koncertem ewangelizacyjnym rozpoczną się w tej parafii rekolekcje ewangelizacyjne pod hasłem:”Bądźcie świadkami miłosierdzia”, które potrwają do środy. Poprowadzi je grupa ewangelizacyjna z Łodzi “Mocni w Duchu”.Rekolekcjom towarzyszyć będą również przedpołudniowe spotkania gimnazjalistów i licealistów z parafii Bożego Miłosierdzia, które wskażą młodzieży różne formy modlitwy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę