Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Taneczna manifestacja zmysłowości w Metrze

Mówi się, że orientalny taniec brzucha istnieje od zawsze - odkąd działa siła seksualności, którą wyraża. Płynne ruchy bioder, drobne kroki i charakterystyczne gesty tancerek odzianych w stroje odkrywające brzuch tworzą wyjątkowo zmysłowe widowisko. Dodają do tego odrobinę magii Orientu, skąd pochodzi, i wprawiającą w lekki trans muzykę, przy której jest wykonywany nie trudno wyobrazić sobie czemu zdobywa popularność na całym świecie... także w Łomży.

Pokaz hinduskiego tańca brzucha odbył się łomżyńskim klubie Metro. Zaprezentowały go tancerki z grupy „Rada Dance Art” towarzyszące m.in.: reprezentantom Polski podczas Eurowizji w Kijowie. Okazało się, że hinduskie rytmy i taniec brzucha bardzo odpowiadają uczestnikom imprez klubowych.

Poubierane w zwiewne stroje tancerki, które zaprezentowały egzotyczne układy taneczne, zorganizowały też ekspresowy kursu dla obecnym w klubie Metro łomżan.

Kursantom szło całkiem nieźle... ale brakowało też sporo... charakterystycznego makijażu, zwiewnych i barwnych strojów czy choćby kropki na czole...

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę