Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pijany doprowadził do dachowania

Ponad półtora promila alkoholu miał w sobie kierowca audi, który wczoraj wieczorem dachował na nowej obwodnicy Kupisk Starych. To 25-latek, mieszkaniec Łomży, który – jak wynika z ustaleń policji – miał wyprzedzać inny pojazd.

Przypomnijmy do wypadku doszło w czwartek wieczorem, kilkanaście minut przed godziną 19. w okolic skrzyżowania nowej obwodnicy Kupis w ciągu drogi wojewódzkiej Łomża – Nowogród z drogą od Jednaczewa.
Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi jadąc od Łomży w stronę Nowogrodu miał wyprzedzać inny pojazd, gdy utracił panowanie nad autem, zjechał z drogi uderzył w przepust po czym samochód dachował. Ranny kierowca audi trafiło szpitala. Okazało się, że w chwili wypadku był pijany. Policjantka podaje, że badanie wykazując 0,73 mg alkoholu w wydychanym powietrzu, co oznacza, że miał 1,53 promila alkoholu w organizmie. 

Policjanci podkreślają, że nadmierna prędkość i prowadzenie samochodu po alkohol niemal gotowy przepis na tragedię. Tylko w ubiegłym roku policjanci z Łomży 155 kierowcom zatrzymali prawa jazdy w związku z kierowaniem pojazdem pod wpływem alkoholu.

zobacz: Dachowanie na obwodnicy Kupisk (zdjęcia)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę