Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dachowanie na obwodnicy Kupisk

Jadące od Łomży w stronę Nowogrodu auto wypadło z drogi i dachowało. Kierujący trafił do szpitala. To pierwsze zdarzenie drogowe na nowo otwartej obwodnicy Kupisk.

Kilkanaście minut przed 19. kierujący audi jadąc od Łomży na łuku jezdni nie skręcił, a pojechał prosto uderzając w przepust i lądując na dachu. Samochodem podróżowała jedna osoba. Zdarzenie miało miejsce na obwodnicy Kupisk, na wysokości skrzyżowania z drogą do Jednaczewa. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Ponoc było czuć alkohol.

Na miejscu pracują służby. Policja dokładnie ustala przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę