Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

W BMW zginął młody mieszkaniec Łomży

We wczorajszym, wieczornym wypadku na drodze do Wizny, zginął 23-letni mieszkaniec Łomży. To on prowadził BMW, które w okolicy Wyrzyk z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechało na przeciwległy pas i „stanęło” w poprzek drogi po czym uderzyło w nie rozpędzone suzuki.

Do wypadku doszło przed godziną 21. w okolicy Wyrzyk na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo.  Z podawanych przez policję informacji wynikało, że BMW jadące w kierunku Wizny z nieustalonych jeszcze powodów „stanęło” w poprzek drogi i wówczas uderzyło w nie jadące prawidłowo w przeciwnym kierunku suzuki. Poza ofiarą śmiertelną - kierowcą BMW, poszkodowany został kierowca suzuki, który trafił do szpitala. 

Do wypadku doszło przy dużych opadach deszczu. Kierowcy opowiadali, że połową jezdnią drogi krajowej nr 64 płynęła woda.

Wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniać będą Policjanci. 

Po wypadku droga krajowa nr 64 zablokowana była przez około cztery godziny.   

zobacz: Śmiertelny wypadek na drodze do Wizny (zdjęcia)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę