Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Wizny

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło przed godziną 21. na drodze Łomża – Jeżewo. W okolicy Wyrzyk BMW jadące od Łomży w kierunku Wizny, na zalanej wodą drodze i niewielkim zakręcie, zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z terenówką suzuki jadącą w przeciwnym kierunku. Niestety kierowca BMW zginął na miejscu.

Do wypadku doszło niespełna kilometr od miejsca, gdzie około godziny 15. zderzyły się trzy samochody. Także w tym wypadku, z godziny 21., także miały uczestniczyć trzy pojazdy.  Poza BMW i suzuki uszkodzone jest jeszcze audi. Z pierwszych informacji podawanych przez policję wynika, że BMW jadące w kierunku Wizny z nieustalonych jeszcze powodów "stanęło" w poprzek drogi i wówczas uderzyło w nie jadące prawidłowo suzuki. Poza ofiarą śmiertelną - kierowcą BMW, ranny został kierowca suzuki, który trafił do szpitala. 

Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest całkowicie zablokowana. Samochody osobowe miejsce wypadku mogą objechać drogami lokalnymi, a kierowcy ciężarówek kierowani są na objazd przez Zambrów. 

Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniać będą wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku. Doszło do niego przy dużych opadach deszczu. Kierowcy opowiadają, że w miejscu wypadku połową jezdnią drogi krajowej nr 64 płynie woda. 

zobacz:  Wypadek w Wyrzykach

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę