Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Wyrzykach

W okolicach wsi Wyrzyki, na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo, doszło do wypadku trzech samochodów. Kierowca busa, którzy przewrócił się na bok jest zakleszczmy, i usiłują go wydobyć strażacy. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 15. w pobliżu placu manewrowego ośrodka szkolenia kierowców. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Poza busem, który przewrócił się na bok, dwa inne samochody osobowe uczestniczące w zdarzeniu wypadły z drogi i znajdują się w rowach. 

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP Łomża ustalony przez policjantów wstępny przebieg zdarzenia: kierujaca audi jadąc w kierunku Łomży z nieznanych przyczyn przekroczyła najprawdopodobniej oś jezdni, natomiast kierowca busa jadący z przeciwnego kierunku próbował uniknąć zderzenia z tym pojazdem. Doszło jednak do obtarcia pojazdów w wyniku czego bus przewrócił się na bok. W zdarzeniu uczestniczył też jadący za busem samochód osobowy audi.

Poszkodowanym w wypadku  został kierowca busa, który został zabrany do szpitala. 

Policjanci wyznaczyli objazdy drogami lokalnymi dla samochodów osobowych, ale kierowcy ciężarówek z Łomży od Jeżewa i w drugą stronę mają jechać przez Zambrów. 

Według drogowców droga może być zablokowana nawet przez 3 godziny.  

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę