Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szlagier Dua Lipa o rozterkach miłosnych w pandemii

Główne zdjęcie
Video poniżej tekstu

Piosenka 25-letniej piosenkarki Dua Lipa trafiła na warsztat rozśpiewanych młodych łomżynianek i łomżyniaków. I choć wokalistka zatytułowała utwór „Don't start now”, śpiewający postąpili akurat odwrotnie i wystartowali z coverem – czyli piosenką wziętą z repertuaru innego wykonawcy. - Za nami ponad dwa miesiące ekstra pracy i przy okazji naprawdę dobrej zabawy na zajęciach online, co na pewno odczujecie w naszym kolażu – twierdzą Anna Kaptór i Przemysław Starachowski, twórcy Muzykolektywu, czyli autorskiej szkoły muzycznej dla wokalistów i perkusistów w Łomży.

Anna Kaptór śpiewa od lat, komponuje i gra na pianinie, zaś jej mąż Przemysław Starachowski – komponuje i gra na perkusji. Oprócz działalności koncertowej i nagraniowej jako Duet Funkasanki, utalentowane małżeństwo prowadzi różnorodne warsztaty muzyczne i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Tym razem Czytelniczkom i Czytelnikom portalu 4lomza.pl przedstawiają taneczny i dobry na domową dyskotekę szlagier pt. „Don't Start Now” Duy Lipy – jak to sami określają - „w wykonaniu naszych szalenie uzdolnionych wokalistów i perkusistów, nagrany w domach w trakcie pandemii”. Zachęcają audytorium: „Udostępniajcie, lajkujcie, śledźcie kanał, bo będzie więcej!”

Piosenka jest monologiem wewnętrznym wrażliwej dziewczyny, która rozważa historię rozstania z chłopakiem. Wydaje się, że porzucona straci wiarę w siebie i impet twórczy. Jednak okazuje się, że warto zdobyć się na odwagę, aby porzucić toksyczny związek i napisać o tym przebój na parkiety. Ale że serce nie sługa, więc racje rozumowe, rozważane w wyznaniu, mogą przegrać z uczuciem... 

Mirosław R. Derewońko

  


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę