Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ks. Andrzej Godlewski Proboszczem Roku?

Proboszcz parafii pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży ksiądz Andrzej Godlewski znalazł się w gronie 24-ech półfinalistów Ogólnopolskiego Konkursu o tytuł “Proboszcza Roku”. Półfinaliści zostali wyłonieni z blisko 600-set kandydatów zgłoszonych przez parafian. Ks Andrzej jest jedynym księdzem zakwalifikowanym do półfinału konkursu z terenu diecezji łomżyńskiej i jednym z dwóch z północno-wschodniej Polski.

Sam proboszcz wyróżnieniem czuje się zaskoczony, ale i jest też zadowolony. Jak mówi to co dzieję się w parafii to zasługa parafian i księży wikariuszy, a nie jego, bo on jest tu tylko proboszczem.

Kolejny jego etap zostanie rozstrzygnięty w czerwcu. Konkurs po raz drugi organizowany jest przez Katolicką Agencję Informacyjną oraz Redakcja Katolicka TVP S.A

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę