Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tak działają zimni ogrodnicy i zimna Zośka

Główne zdjęcie
Śnieg na kwiatach jabłoni 12.05.2020

Wczoraj w najcieplejszym momencie na stacji IMGW w Marianowie zanotowano temperaturę 9,7°C. Po wczorajszym zimowym poranku dzisiejsza noc minęła bez przymrozków, ale synoptycy spodziewają się ich w kolejne dwie noce. W ciągu dnia, z dnia na dzień, ma być cieplej. Dziś do 12°C.

Synoptyk dyżurny Karolina Kierklo, z Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku na środę dla województwa podlaskiego prognozuje zachmurzenie umiarkowane i duże, przejściowo rozpogodzenia. Przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub krupy śnieżnej. W północnej połowie województwa, zwłaszcza w pierwszej części dnia, możliwe pojedyncze burze. Temperatura maksymalna od 9°C do 12°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, zwłaszcza w czasie ewentualnych burz, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na południu i w centrum początkowo duże i tam w pierwszych godzinach możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od -1°C do 2°C, przy gruncie do -3°C. 

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo wzrastające do dużego z możliwością przelotnych opadów deszczu, na północy także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 9°C na północy do 13°C na południu. 

W nocy z czwartku na piątek prognozowana przez synoptyk temperatura minimalna wyniesie od -1°C do 1°C, a przy gruncie do -4°C. 

zobacz: To jest maj... 2020


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę