Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

To jest maj... 2020

Śnieg w połowie maja, gdy kwitną bzy i kasztany to rzadkość, a jednak... O poranku 12 maja 2020 r. mieszkańcy Łomży i regionu mogli podziwiać opady śniegu. Warstwa białego puchu miejscami przekraczała 3 cm. Drastyczna zmiana pogody przyszła w nocy. Po ponad +22°C w ciągu dnia nocą temperatura powietrza na stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie koło Piątnicy spadła do -0,5°C. Temperatura poniżej zera utrzymywała się przed 5 godzin i w tym czasie spadł śnieg...

Na dziś synoptycy IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku dla regionu prognozują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przed południem opady śniegu stopniowo zanikające. Później przelotne opady deszczu , deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu lub krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 7°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, początkowo może powodować lokalne zawieje śnieżne, wieczorem słabnący, północno-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane tylko początkowo na krańcach wschodnich regionu zachmurzenie duże i tam możliwe przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C, przygruntowe przymrozki do -3°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-zachodni.

Jutro w dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Przelotne opady deszczu, ale możliwy przelotny deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 9°C do 12°C. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę