Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

W wypadku zginął 25-latek z Łomży

We wczorajszym wypadku na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka zginął 25-letni mieszkaniec Łomży. Według wstępnych ustaleń policji to on z nieznanych przyczyn miał zjechać wprost pod ciężarówkę.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 16. na wysokości wsi Leopoldowo – na docinku drogi krajowej nr 61 pomiędzy Chojnami Młodymi a Miastkowem.

Kierujący audi 25-letni mieszkaniec Łomży jechał w kierunku Ostrołęki. Nie wiadomo dlaczego w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu w ten sposób doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą w przeciwnym kierunku cysterną. W wyniku zderzenia audi zostało niemal doszczętnie zniszczone, a kierowca zginął na miejscu.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP Łomży policjanci wyjaśniający na miejscu przyczynę wypadku uznali, że prawdopodobnie było to nieprawidłowe wymijanie. 

Dokładne przyczyny tego tragicznego wypadku ma określić śledztwo. 

zobacz: Śmiertelny wypadek na drodze do Ostrołęki (zdjęcia)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę