Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Ostrołęki

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Na wysokości wsi Leopoldowo – na docinku pomiędzy Chojnami Młodymi a Miastkowem - doszło do zderzania samochodu osobowego z ciężarówką. Policja potwierdza nasze informacje, że na miejscu zginął kierowca osobowego audi, który miał łomżyńskie, miejskie, numery rejestracyjne. Droga Łomża - Ostrołęka jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 16. Prawdopodobnie kierowca audi, który jechał od Łomży w kierunku Ostrołęki, zjechał na przeciwległy pas ruchu i w ten sposób doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą w przeciwnym kierunku cysterną.
Według relacji świadka zdarzenia, prawdopobnie kierowca audi usiłował zjechać z drogi krajowej w lewą stronę, w boczną drogę i... chciał zdążyć jeszcze przed ciężarówką. 

Policja podaje, że kierowca samochodu osobowego, który zginął na miejscu, jechał sam. Obrażenia odniósł także kierowca samochodu ciężarowego.

Szczegółowe okoliczności wypadku są wyjaśniane pod nadzorem prokuratora.

Miejsce wypadku kierowcy samochodów osobowych mogą objechać drogami lokalnymi. Kierowcy samochodów ciężarowych są kierowani przez policję na drogę wojewódzką nr 677 Łomża - Ostrów Mazowiecka.  

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę